• Home
  • Kalisz
  • MC Motor Bosch Car Service Całka – Kalisz

MC Motor Bosch Car Service Całka – Kalisz

MC Motor Bosch Car Service Całka - Kalisz

MC Motor Bosch Car Service Całka to renomowany warsztat samochodowy z siedzibą w Kaliszu, pod adresem Ułańska 13. Specjalizuje się w różnych usługach związanych z utrzymaniem i naprawą samochodów. Dbałość o szczegóły, wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres świadczonych usług i wysoko wykwalifikowany personel przyczyniły się do zdobycia solidnej reputacji firmy.

Warsztat oferuje pełny zakres usług, w tym usługi mechanika samochodowego, serwisowanie klimatyzacji, elektryka samochodowa, sprzedaż olei i smarów, pomoc drogową, wulkanizację, holowanie oraz sprzedaż opon i felg. Otwarty jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00, a w soboty od 08:00 do 13:00.

Firma MC Motor Bosch Car Service Całka cieszy się dobrą reputacją, zdobywając ocenę 3,4 na podstawie 45 recenzji. Ten uznanie jest dowodem na zobowiązanie firmy do zapewnienia klientom najwyższej jakości usług. Zwraca uwagę na każdy szczegół, aby zapewnić, że każde auto opuszczające warsztat jest w pełni sprawne i bezpieczne dla użytkowników.

Poza obsługą samochodów osobowych oraz flot firmowych, MC Motor Bosch Car Service Całka oferuje również usługi związane z naprawą pomp i wtryskiwaczy Diesel oraz urządzeń diagnostycznych. Jej specjaliści są dobrze przeszkoleni w zakresie najnowszych technologii diagnostycznych, co pozwala im na efektywne rozwiązywanie problemów napotkanych w trakcie napraw samochodów.

Aby umożliwić klientom łatwy dostęp do oferowanych usług, firma zapewnia wygodny kontakt telefoniczny: +48 62 757 55 63. MC Motor Bosch Car Service Całka stale dąży do doskonałości, stale aktualizując swoje umiejętności i technologie, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów i dynamicznie zmieniającemu się rynkowi.

Adres: Ułańska 13, 62-800 Kalisz

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Warsztat samochodowy, Oleje i smary, Pomoc drogowa, Wulkanizacja, Holowanie, Sklep z oponami i felgami

Lokalizacja:

Leave a Reply