• Home
  • Kokotów
  • FUH Auto-Merc Naprawa samochodów marki Mercedes-Benz – Kokotów

FUH Auto-Merc Naprawa samochodów marki Mercedes-Benz – Kokotów

FUH Auto-Merc Naprawa samochodów marki Mercedes-Benz - Kokotów

FUH Auto-Merc to renomowany serwis samochodowy specjalizujący się w naprawie i konserwacji samochodów marki Mercedes-Benz. Lokalizowany jest w Kokotowie, na ulicy Kokotów 335. Celowo zlokalizowany w łatwo dostępnym miejscu, serwis cieszy się nienaganną reputacją wśród właścicieli samochodów z logo srebrnej gwiazdy. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi, zdobył uznanie zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Ta wyspecjalizowana placówka nie tylko naprawia samochody marki Mercedes-Benz, ale także skupia się na serwisie silników Diesla. Z doświadczonym zespołem wykwalifikowanych mechaników, serwis jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom klienta, od rutynowej wymiany oleju po kompleksowe naprawy silników. Wszystko to jest realizowane z najwyższym poziomem staranności i uwagi na detale, co zapewnia klientom pełną satysfakcję z usług.

Godziny otwarcia serwisu FUH Auto-Merc są wygodne dla każdego. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:30, co umożliwia dostosowanie wizyty do indywidualnych potrzeb klienta. Zaznaczmy, że w soboty i niedziele punkt jest zamknięty. W każdym przypadku warto wcześniej skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 12 288 08 37 w celu ustalenia szczegółów wizyty.

W skali od 1 do 5, serwis FUH Auto-Merc otrzymuje solidne 3,8. Oznacza to, że z usług firmy jest zadowolonych wielu klientów. Taka ocena jest wynikiem opiniowania firmy przez 22 osoby, co jest dodatkowym potwierdzeniem nie tylko fachowości usług tutaj oferowanych, ale i dobrej obsługi klienta.

Podsumowując, wizyta w FUH Auto-Merc, prowadzonym w Kokotowie pod adresem Kokotów 335, to gwarancja profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Doświadczenie, szeroka oferta usług, dogodne godziny otwarcia oraz pozytywne opinie klientów, czynią ten serwis solidnym partnerem dla każdego właściciela samochodów marki Mercedes-Benz.

Adres: Kokotów 335, 32-002 Kokotów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:30
wtorek:08:00-17:30
środa:08:00-17:30
czwartek:08:00-17:30
piątek:08:00-17:30
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis silników Diesla

Lokalizacja: