Merc Spec – Kraków

Merc Spec - Kraków

Merc Spec to dynamicznie rozwijający się serwis samochodowy, który specjalizuje się w naprawie i obsłudze aut marki Mercedes. Firma swoją siedzibę ma w pięknym mieście Kraków, na Alei Generała Jana Skrzyneckiego 12, 30-363. Wyróżniają się oni wysokimi standardami obsługi i profesjonalizmem, co potwierdza średnia ocena 4,9 przyznana przez 104 oceniających. Dzięki temu, Merc Spec to jeden z najlepiej ocenianych mechaników w Krakowie.

Artyści od mechaniki, którzy pracują w Merc Spec, to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Ich obszar ekspertyzy obejmuje kompleksową obsługę samochodów marki Mercedes, od podstawowych czynności konserwacyjnych, po najbardziej złożone naprawy. Można tam zlecić wszelkiego rodzaju naprawy, od mechaniki, po elektronikę. Telefon kontaktowy to +48 694 064 748.

Merc Spec jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Firma stawia na komfort i wygodę swoich klientów, dlatego dostosowała godziny swojej działalności do najczęstszych potrzeb użytkowników samochodów. W soboty i niedziele serwis jest zamknięty.

Strona internetowa firmy: http://merc-spec.pl/ to miejsce, gdzie klienci mogą znaleźć wszelkie niezbędne informacje na temat firmy i oferowanych przez nią usług. Na stronie można również zapoznać się z opiniami innych klientów i samodzielnie ocenić jakość usług.

Merc Spec to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Firma zdobyła zaufanie wielu zadowolonych klientów, co potwierdzają pozytywne opinie. Lokalizacja w centrum Krakowa sprawia, że serwis jest łatwo dostępny dla klientów z różnych części miasta. Zespół Merc Spec zapewnia profesjonalną obsługę i rzetelność w każdej sytuacji. To doskonały wybór dla wszystkich właścicieli samochodów marki Mercedes, którzy cenią sobie wysoką jakość usług.

Adres: aleja Generała Jana Skrzyneckiego 12, 30-363 Kraków

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-18:00
wtorek:09:00-18:00
środa:09:00-18:00
czwartek:09:00-18:00
piątek:09:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja: