• Home
  • Kraków
  • MB Power – Serwis Samochodowy. Specjalizacja Mercedes-Benz – Kraków

MB Power – Serwis Samochodowy. Specjalizacja Mercedes-Benz – Kraków

MB Power - Serwis Samochodowy. Specjalizacja Mercedes-Benz - Kraków

MB Power to renomowany serwis samochodowy mieszczący się w Krakowie przy ulicy Kornela Makuszyńskiego 10a. Firma specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze samochodów marki Mercedes-Benz, jednak jest kompetentna i zdolna do obsługi pojazdów innych producentów. Dążą do zapewnienia swym klientom najwyższego poziomu obsługi, zarówno pod względem jakości dostarczanych usług, jak i obsługi klienta.

Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalna diagnostyka komputerowa, której poddawane są Mercedesy. Dzięki temu warsztat MB Power jest w stanie błyskawicznie zidentyfikować problemy techniczne i zdiagnozować samochód. To tylko jedna z usług, które firma oferuje swoim klientom. Zarówno obszar mechaniki samochodowej, jak i elektryki samochodowej jest w pełni pokrywany przez usługi MB Power.

Ze względu na dobre standardy obsługi i jakości usług, serwis MB Power jest oceniany na 4,5 w skali 1-5, co sprawia, że jest to jeden z najwyżej ocenianych warsztatów w Krakowie. Te wysokie oceny są wynikiem ocen 179 klientów, co dodatkowo świadczy o niezawodności i reputacji warsztatu.

Warsztat MB Power jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Dostępne są wtedy pełne usługi serwisowe, a mechanicy są do dyspozycji na miejscu w celu odpowiedzi na wszystkie pytania. Należy jednak pamiętać, że warsztat jest zamknięty w weekendy.

Aby skontaktować się z serwisem, klientom wystarczy zadzwonić na numer +48 600 434 344. MB Power zapewnia, że każde zapytanie zostanie potraktowane indywidualnie i profesjonalnie. Więcej informacji można również znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.mbpower.pl/.

Adres: Kornela Makuszyńskiego 10a, 31-752 Kraków

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Elektryk samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply