Autoserwis Mercedes – Kraków

Autoserwis Mercedes - Kraków

Autoserwis Mercedes to prestiżowy serwis samochodowy, zlokalizowany w sercu Krakowa – na Gromadzkiej 46/bud.d. Wykorzystując pełny adres: 30-719 Kraków, Klienci mogą łatwo zlokalizować siedzibę firmy. Istotną informacją jest, że dostępny jest pod numerem telefonu: +48 531 060 500. Jest to renomowany serwis specjalizujący się w obszarach takich jak mechanika samochodowa, serwis klimatyzacji, czy naprawa małych silników.

Autoserwis Mercedes to również zaufany serwis silników Diesla, ceniony za wysoki poziom usług. Klienci korzystający z usług tego warsztatu mogą liczyć na profesjonalne podejście i obsługę na najwyższym poziomie. Firma z dumą prezentuje średnią ocenę 4,3 na 5, opartą na aż 57 opinii.

Firma czerpie swoją siłę z wieloletniego doświadczenia i jest doskonale znana mieszkańcom Krakowa i okolic. Dzięki doskonałej lokalizacji oraz umiejętnościom i doświadczeniu zespołu, Autoserwis Mercedes cieszy się zaufaniem Klientów, co potwierdzają pozytywne opinie.

Jednym z największych atutów firmy są jej godziny otwarcia. Firma jest dostępna dla Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:30-16:30. W soboty i niedziele serwis jest zamknięty, co jest bardzo ważne dla planowania wizyty w serwisie.

Ważnym elementem działalności Autoserwisu Mercedes jest ich stronę internetową (http://www.mercedes-krakow.com.pl/), którą warto odwiedzić, aby uzyskać więcej szczegółów na temat oferowanych usług czy poznać dokładniejsze informacje o firmie. Jest to miejsce, gdzie potencjalni Klienci mogą z łatwością znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Adres: Gromadzka 46/bud.d, 30-719 Kraków

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:30-16:30
wtorek:08:30-16:30
środa:08:30-16:30
czwartek:08:30-16:30
piątek:08:30-16:30
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Siedziba firmy, Serwis silników Diesla, Naprawa małych silników

Lokalizacja:

Leave a Reply