Mercedes-Benz Kosmowski – Kraków

Mercedes-Benz Kosmowski - Kraków

Mercedes-Benz Kosmowski to dealer samochodów Mercedes-Benz, mieści się w samym sercu Krakowa, na ulicy Ofiar Dąbia 2. Dysponując bogatą tradycją, firma jest obecna na rynku od ponad 40 lat. Sałon oferuje pełen asortyment nowych i używanych samochodów Mercedes-Benz oraz wyspecjalizowany salon z tego prestiżowego brandu. Wysoko oceniane przez klientów, z oceną 4,4 na 5 możliwych punktów, na bazie 439 opinii, Mercedes-Benz Kosmowski to podmiot, który zdobył zaufanie wielu klientów, którzy cenią profesjonalizm i nienaganny serwis.

Działalność firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedaży samochodów. Mercedes-Benz Kosmowski to również dobrze zaopatrzony sklep z akcesoriami samochodowymi – klienci mogą tu znaleźć wszystko, czego potrzebują, aby dbać o swój samochód i cieszyć się nim przez wiele lat. Firma oferuje dodatkowo serwis blacharski i lakierniczy, dbając o to, by każdy pojazd, który opuszcza ich warsztat, wyglądał jak nowy.

Jako autoryzowany dealer, Mercedes-Benz Kosmowski oferuje również pełny zakres usług serwisowych dla samochodów osobowych i ciężarowych Mercedes-Benz. Wykwalifikowany personel serwisowy, którego cechuje profesjonalizm oraz zamiłowanie do motoryzacji, gwarantuje najwyższej jakości obsługę, zawsze dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Firma jest dostępna dla swoich klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-20:00, a w soboty 07:00-14:00.

Doświadczenie firmy nie kończy się na serwisie i sprzedaży samochodów. Mercedes-Benz Kosmowski prowadzi również komis samochodowy. Ich specjaliści pomagają w sprzedaży samochodów, oferując szybką wycenę i atrakcyjną propozycję niezależnie od marki pojazdu. To idealne miejsce dla osób, które chcą sprzedać swój samochód bez zbędnych formalności.

Silną stroną Mercedes-Benz Kosmowski jest ich strona internetowa, która oferuje pełne informacje na temat usług, pojazdów na sprzedaż oraz bieżących promocji. Strona jest na tyle przejrzysta, że nawigacja po niej jest niezwykle prosta i intuicyjna, co sprawia, że każdy, niezależnie od wieku i doświadczenia, bez problemu odnajdzie na niej interesujące go informacje.

Adres: Ofiar Dąbia 2, 31-566 Kraków

Godziny otwarcia:
poniedziałek:06:00-20:00
wtorek:06:00-20:00
środa:06:00-20:00
czwartek:06:00-20:00
piątek:06:00-20:00
sobota:07:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik samochodowy, Sklep z akcesoriami samochodowymi, Salon samochodowy, Warsztat samochodowy, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply