• Home
  • Lędziny
  • Moto-Serwis. Mechanika pojazdowa samochodów Mercedes – Lędziny

Moto-Serwis. Mechanika pojazdowa samochodów Mercedes – Lędziny

Moto-Serwis. Mechanika pojazdowa samochodów Mercedes - Lędziny

Moto-Serwis to profesjonalny warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice pojazdowej samochodów Mercedes. Firma, którą z powodzeniem prowadzi Jarosław Dąbrowski, mieści się przy Kopciowickiej 4 w Lędzinach. Istnieje od 1993 roku, stale podnosząc jakość świadczonych usług oraz poszerzając swoją ofertę o najnowsze technologie i rozwiązania w branży. Moto-Serwis to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z nowoczesnością, co przekłada się na zadowolenie klientów.

Dane kontaktowe do warsztatu to numer telefonu +48 500 073 486 oraz strona internetowa http://www.serwis-dabrowski.pl/. Pracownicy Moto-Serwisu są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 18:00. Firma dba o swój profesjonalizm, systematycznie uczestnicząc w szkoleniach serwisowych Mercedes, co świadczy o ich zaangażowaniu i ciągłym dążeniu do udoskonalania swoich umiejętności.

W Moto-Serwisie każde auto jest traktowane indywidualnie i z największą dbałością o szczegóły. Mechanicy z Moto-Serwisu diagnozują i naprawiają awarie, przeprowadzają serwis w pełnym zakresie, korzystając z nowoczesnego sprzętu. Służą swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie napraw elementów układów hamulcowych oraz klimatyzacji samochodów Mercedes.

Firma Moto-Serwis cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, co potwierdza ocena na poziomie 4,8 na 5 możliwych punktów, wystawiona przez 123 osoby. Taka wysoka ocena i liczba oceniających świadczy o dużym zaufaniu, jakim darzą firmę klienci oraz o profesjonalizmie całego zespołu Moto-Serwisu.

Zakres usług warsztatu Moto-Serwis jest szeroki – od standardowych prac serwisowych, przez diagnozowanie i naprawę awarii, aż po serwisowanie układów klimatyzacji czy naprawę elementów układu hamulcowego. Dodatkowo Moto-Serwis zajmuje się diagnozowaniem problemów z układem doładowania w samochodach osobowych i dostawczych Mercedes. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń turbosprężarki istnieje możliwość skorzystania z ich serwisu.

Adres: Kopciowicka 4, 43-144 Lędziny

Godziny otwarcia:
poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply