Stern Expert Warsztat Mercedes – Łódź

Stern Expert Warsztat Mercedes - Łódź

Stern Expert jest wyspecjalizowanym warsztatem samochodowym, położonym w sercu Łodzi, pod adresem Kwiatowa 43A. Firma, od ponad ćwierć wieku, koncentruje swoją działalność na serwisie i bieżącej naprawie samochodów marki Mercedes-Benz / AMG. Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, warsztat zdobył miano jednego z najlepszych niezależnych mechaników Mercedes-Benz / AMG w centrum Polski. Można skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem +48 501 039 715.

Firma Stern Expert cieszy się doskonałą reputacją, zdobytą przez długie lata pracy i ciekawym podejściem do naprawy i serwisowania samochodów Mercedes. Ich oferta obejmuje zakres usług od serwisowania i naprawy samochodów Mercedes AMG, po serwis zawieszenia AIRmatic, serwis silników benzynowych oraz układy hamulcowe. Firma jest oficjalnym i certyfikowanym dystrybutorem oryginalnych części zamiennych, co gwarantuje jakość i trwałość każdej naprawy.

Warsztat Stern Expert jest otwarty od poniedziałku do soboty o od godzin 09:00 do 18:00. Został doceniony przez klientów, o czym świadczy wysoka ocena 4.7 na 5, wystawiona na podstawie 50 opinii. Ta ocena jest efektem konsekwentnego podejścia do jakości usług i doskonałej obsługi klienta.

Jednym z najważniejszych atutów tego warsztatu jest dostęp do EPC / WIS – systemu informacji warsztatowej. Dzięki temu, nasz warsztat samochodowy w Łodzi posiada najnowsze informacje dotyczące napraw i obsługi samochodów Mercedesa. Stern Expert posiada również dostęp do systemu WebParts, co ułatwia klientom zakupienie odpowiednich części zamiennych.

Na podsumowanie, Stern Expert to zaufany warsztat samochodowy, specjalizujący się w serwisie i naprawie aut Mistercedes-Benz / AMG. Swoją renomę firma zdobyła przez wiele lat doświadczenia, dostarczając swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Możliwość korzystania z najnowszych technologii i dostęp do oryginalnych części zamiennych gwarantuje, że Stern Expert jest najlepszym wyborem dla właścicieli samochodów marki Mercedes w Łodzi.

Adres: Kwiatowa 43A, 94-238 Łódź

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-18:00
wtorek:09:00-18:00
środa:09:00-18:00
czwartek:09:00-18:00
piątek:09:00-18:00
sobota:09:00-18:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Przebudowy silników

Lokalizacja:

Leave a Reply