• Home
  • Marki
  • Autotrade Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Mercedes Benz – Marki

Autotrade Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Mercedes Benz – Marki

Autotrade Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Mercedes Benz - Marki

Autotrade Sp. z o.o. to autoryzowany serwis Mercedes-Benz, który mieści się w Markach, przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, w województwie mazowieckim. Firma jest cenionym na rynku mechanikiem samochodowym, myjnią samochodową, serwisem silników Diesla oraz elektrycznych, serwisem szyb samochodowych oraz serwisem samochodów ciężarowych. Kontakt do firmy jest możliwy pod numerem +48 22 660 33 33. Codziennie otwiera swoje drzwi o godzinie 07:00, a zamyka o godzinie 20:00, za wyjątkiem sobót, kiedy to obsługuje klientów od 09:00 do 14:00. W niedziele, salon jest zamknięty.

Autotrade Sp. z o.o. jest wysoce cenioną marką, co potwierdza ocena 4,8 na 5 widoczna na jej stronie internetowej. Ta wysoka ocena jest efektem ocen 151 osób, co pokazuje, jak wiele klientów korzystało z usług firmy i odczuło zadowolenie z oferowanego poziomu obsługi. Strona internetowa firmy https://www.autotrade.mercedes-benz.pl/ oferuje klientom szereg informacji o dostępnych modelach samochodów, ofertach serwisowych, jak również promocjach.

Jak wynika z dostępnych informacji publicznie dostępnych z Google, Autotrade Sp. z o.o. jest liderem w zakresie sprzedaży samochodów osobowych Mercedes-Benz. Firma oferuje szeroką gamę samochodów, zarówno nowych, demonstracyjnych, jak i używanych, dając konsumentom wiele możliwości wyboru. W celu skierowania oferty do jak najszerszej grupy odbiorców, firma oferuje atrakcyjne oferty leasingowe.

W Autotrade Sp. z o.o., oprócz oferty samochodów Mercedes-Benz, klient ma możliwość skorzystania z szerokiego zakresu usług, takich jak myjnia samochodowa, serwis mechaniki pojazdowej, serwis szyb samochodowych czy serwis samochodów ciężarowych. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, potwierdzając swoją pozycję na rynku jako wszechstronny serwis motoryzacyjny.

Widoczna aktywność firmy na rynku, jak również ciągłe inwestycje w rozwój zasobów i umiejętności pracowników przekładają się na stale rosnącą liczbę zadowolonych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i dążąc do ciągłego ulepszania swoich usług, Autotrade Sp. z o.o. wciąż poszukuje nowych rozwiązań, które będą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów. Marka Autotrade to symbol wysokiej jakości usług i pełne zaufanie klientów.

Adres: al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, 05-270 Marki

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-20:00
wtorek:07:00-20:00
środa:07:00-20:00
czwartek:07:00-20:00
piątek:07:00-20:00
sobota:09:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Sklep samochodowy, Salon samochodowy, Myjnia samochodowa, Serwis silników Diesla, Serwis silników elektrycznych, Serwis szyb samochodowych, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply