REG BENZ Sp. J. – Mielec

REG BENZ Sp. J. - Mielec

Firma REG BENZ Sp. J. jest jednym z najbardziej cenionych salonów samochodowych w Mielcu. Specjalizuje się w marce Mercedes, oferując szerokie spektrum usług związanych z tym renomowanym producentem samochodów. Lokalizowana w Mielcu pod adresem Legionów 80, REG BENZ jest wyborem wielu klientów z regionu podkarpackiego. Oferując godziny otwarcia od 08:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, firma z dumą oferuje swoje usługi dla tych, którzy szukają wysokiej jakości aut Mercedes.

Działalność firmy nie ogranicza się tylko do salonu samochodowego. Znajduje się tam również stacja paliw, stacja kontroli pojazdów oraz myjnia samochodowa. Wszystko to sprawia, że REG BENZ jest jednym z najbardziej kompleksowych centrów samochodowych w regionie. Wszystkie usługi są przeprowadzane z najwyższą precyzją i uwagą dla detali, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma jest także ceniona za swój komis samochodowy. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy szukają używanego Mercedes’a w doskonałym stanie. Klienci mogą liczyć na obszerną ofertę pojazdów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego modelu i wersji.

REG BENZ cieszy się doskonałą opinią wśród swoich klientów, zarówno lokalnych jak i z odleglejszych regionów. W skali od 1 do 5, firma otrzymuje ocenę 4,3, co jest wynikiem 188 ocen. Jest to świadectwo wysokiej jakości usług i profesjonalizmu, jaki firma oferuje swoim klientom.

Do kontaku z firmą REG BENZ służy numer telefonu +48 17 583 05 00. Klienci są serdecznie zapraszani, aby zadzwonić oraz odwiedzić salon i skorzystać z wysoce profesjonalnych usług w zakresie motoryzacji. Firma REG BENZ to gwarancja najwyższej jakości obsługi dla każdego entuzjasty marki Mercedes.

Adres: Legionów 80, 39-300 Mielec

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Salon samochodowy, Stacja paliw, Stacja kontroli pojazdów, Myjnia samochodowa, Komis samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply