Auto Serwis Godzieba – Ostrów Wielkopolski

Auto Serwis Godzieba - Ostrów Wielkopolski

Auto Serwis Godzieba to renomowany warsztat samochodowy specjalizujący się w obszarze marki Mercedes, zlokalizowany w sercu Wielkopolski, w Ostrów Wielkopolski przy ulicy Nowa Krępa 33, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Z powodzeniem oferuje swoje usługi klientom poszukującym specjalistów od tej wyspecjalizowanej marki. Zespół mechaników pracujących w Auto Serwisie Godzieba to eksperci w swojej dziedzinie. Można skontaktować się z nimi dzwoniąc na numer telefonu: +48 661 061 363.

Działa w stacjonarnym trybie, otwierając swoje drzwi dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00, natomiast w weekendy warsztat jest zamknięty. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób zatrudnionych na pełny etat, które chcą umówić się na naprawę samochodu w godzinach pozapracy.

Auto Serwis Godzieba jest zawsze otwarty na nowych klientów i służy radą w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych, niezależnie od skomplikowania problemu. Wieloletnia praktyka w branży samochodowej, specjalizacja w jednej nacie oznacza, że mechanicy w tym warsztacie wiedzą wszystko o Mercedes.

Opinie klientów na temat Auto Serwisu Godzieba są bardzo pozytywne. Na podstawie recenzji 23 osób, warsztat otrzymał średnią ocenę 4,7 na 5 możliwych punktów. Widać, że mechanicy skupiają się na zadowoleniu klienta, co owocuje doskonałą reputacją warsztatu w całej okolicy.

Auto Serwis Godzieba to przede wszystkim miejsce, które łączy profesjonalizm i hart ducha, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeżeli poszukujecie miejsca, w którym wasz Mercedes będzie traktowany z najwyższą starannością i profesjonalizmem, warto wybrać ten warsztat. Warto podkreślić, że klienci, którym zależy na rzetelności, profesjonalizmie i miłej obsłudze, zdecydowanie powinni rozważyć skorzystanie z usług Auto Serwis Godzieba.

Adres: Nowa Krępa 33, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja: