• Home
  • Poznań
  • Volvo Serwis Loga Poznań – serwis samochodów osobowych – Poznań

Volvo Serwis Loga Poznań – serwis samochodów osobowych – Poznań

Volvo Serwis Loga Poznań - serwis samochodów osobowych - Poznań

Volvo Serwis Loga Poznań to renomowany serwis samochodowy, który specjalizuje się w naprawach i konserwacji samochodów osobowych marki Volvo. Firma ma swoją siedzibę w Poznaniu, na ulicy Kacza 19. Doskonale zrozumiałą potrzebę kierowców, dostarczając szybkich i skutecznych rozwiązań dla wszystkich problemów mechanicznych, które mogą napotkać podczas prowadzenia swych aut. Serwis Volvo oferuje swoje usługi na terenie Wielkopolski, będąc otwartym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 07:00 do 17:00.

Firma na swoją renomę zapracowała sobie przez profesjonalizm, rzetelność i uczciwość. Udowodnione to jest wysoką oceną klientów – 4.5 na 5 możliwych punktów, przy liczbie 209 recenzji. To zdecydowane wskazanie, że Volvo Serwis Loga Poznań to zaufany partner przy obsłudze twojego samochodu. Przykładem tego są duże ilości klientów, którzy do serwisu przyjeżdżają z polecenia.

Usługi świadczone przez Volvo Serwis Loga Poznań są szerokie. Obejmują one profesjonalne przeglądy okresowe, pełen serwis usług mechanicznych w Poznaniu dla wszystkich samochodów marki Volvo. Podstawowy cennik serwisu samochodów marki Volvo przedstawia koszta najczęstszych napraw i usług oferowanych przez firmę. Klienci mogą również skorzystać z szybkiej i profesjonalnej wymiany opon oraz serwisu układu kierowniczego na najnowszym sprzęcie firmy Hoffman w technologii 3D.

Na stronie internetowej serwisu, którą można znaleźć pod adresem https://serwisvolvo.pl, znajdują się szczegółowe informacje na temat wszystkich usług, jakie świadczy firma. Strona ta jest również miejscem, gdzie klienci mogą znaleźć pomocne informacje na temat utrzymania ich samochodów w najlepszym stanie jak to tylko możliwe. Jest to źródło wartościowych porad dotyczących sygnałów świadczących o zużyciu klocków hamulcowych, kontrolą przewodów paliwowych, poziomem oleju oraz filtrów oleju i wiele więcej.

Oferując usługi na najwyższym poziomie, Volvo Serwis Loga Poznań zdecydowanie różni się na tle konkurencji. Swoją działalność prowadzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Skontaktowanie się z serwisem jest proste, wystarczy zadzwonić na numer +48 730 110 550. Ich doświadczenie i wkład w utrzymanie samochodów marki Volvo w idealnym stanie czyni z nich niezrównaną opcję dla każdego właściciela samochodu tej marki.

Adres: Kacza 19, 60-106 Poznań

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-17:00
wtorek:07:00-17:00
środa:07:00-17:00
czwartek:07:00-17:00
piątek:07:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Warsztat samochodowy

Lokalizacja: