CITROEN – Autoryzowana Stacja Obsługi MUSIELAK S.J – Środa Wielkopolska

CITROEN - Autoryzowana Stacja Obsługi MUSIELAK S.J - Środa Wielkopolska

CITROEN – Autoryzowana Stacja Obsługi MUSIELAK S.J jest renomowaną firmą z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, zlokalizowaną przy Cechowej 2. Jest to zarówno warsztat samochodowy, jak i salon samochodowy, specjalizujący się w autach marki Citroen. Firma posiada bogatą historię, która sięga aż 1933 roku, kiedy to rozpoczęła działalność jako warsztat mechaniki pojazdowej. W 1998 roku, korzystając z wieloletniego doświadczenia i kompetencji, firma uzyskała status Autoryzowanej Stacji Obsługi Citroen.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie, Autoryzowana Stacja Obsługi MUSIELAK S.J. gwarantuje profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Wszystkie usługi oferowane przez firmę są realizowane przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, co odzwierciedla się w pozytywnym odbiorze firmie przez klientów – ocena 4,9 na 5, przy wystawieniu aż 164 ocen, jest dowodem na doskonałą jakość usług.

Godziny otwarcia placówki to od 08:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy firma jest zamknięta. Profesjonalna obsługa klienta jest dostępna również telefonicznie, pod numerem +48 61 287 06 06, przy czym w godzinach pracy firmy.

Podobnie jak w przypadku salonu samochodowego, usługi warsztatu w MUSIELAK S.J. są wykonane przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy są do dyspozycji klientów, aby doradzić im najlepsze rozwiązania dla ich samochodu. Silny nacisk kładziony jest na profesjonalizm i bezpieczeństwo, co jest dowodem na zaangażowanie firmy w dostarczanie usług najwyższej jakości.

Oprócz standardowej oferty, firma oferuje również specjalistyczne usługi z zakresu kosmetyki samochodowej, dotyczące m.in. odnowy lakieru Citroen C5 (X7) oraz doradztwo w zakresie dobierania najodpowiedniejszych zestawów kosmetyków do samochodu klienta. Mimo iż MUSIELAK S.J. działa od prawie 90 lat na rynku, firma nadal jest na czele innowacji i dostarcza nowoczesne, skrojone na miarę rozwiązania dla wszystkich swoich klientów.

Adres: Cechowa 2, 63-000 Środa Wielkopolska

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Salon samochodowy

Lokalizacja: