• Home
  • Piotrków Trybunalski
  • Auto Serwis Łukasz Abramek Mechanik Warsztat Samochodowy Autoserwis Naprawa Pojazdów – Piotrków Trybunalski

Auto Serwis Łukasz Abramek Mechanik Warsztat Samochodowy Autoserwis Naprawa Pojazdów – Piotrków Trybunalski

Auto Serwis Łukasz Abramek Mechanik Warsztat Samochodowy Autoserwis Naprawa Pojazdów - Piotrków Trybunalski

Auto Serwis Łukasz Abramek to profesjonalny warsztat samochodowy z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, przy ulicy Kwiatowej 42. Firma cieszy się doskonałą opinią wśród klientów, którzy ocenili jej usługi na 4,9 w skali 1-5, opierając się na 54 opiniach. Specjalizuje się w serwisowaniu samochodów marki Mercedes, ale jest otwarta na pojazdy wszystkich marek. Kontakt z warsztatem jest możliwy pod numerem telefonu: +48 609 488 125.

Auto Serwis Łukasz Abramek zatrudnia wykwalifikowanych mechaników samochodowych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdej naprawy. Szczególne uznanie klientów zdobył dzięki pełnej kompleksowości usług, fachowej obsłudze i najwyższej jakości pracy. Dla wielu stał się warsztatem godnym polecenia.

Działalność firmy opiera się na kilku podstawowych filarach. Pierwszym z nich jest profesjonalizm. To właśnie on sprawia, że klienci wracają do warsztatu Łukasza Abramka i polecają go innym. Drugim filarem jest kompleksowość usług. Zakres pracy obejmuje praktycznie wszystkie czynności związane z serwisowaniem samochodu – od adaptacji przepustnicy, przez awaryjne odpalanie samochodu, po centralne zamki.

Godziny otwarcia warsztatu to od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-19:00. Zdecydowanie podchodzą pod potrzeby klientów, dostosowując godziny pracy do ich możliwości. Jest to szczególnie istotne dla osób, które pracują w standardowych godzinach i szukają warsztatu, który jest otwarty po godzinach pracy.

W podsumowaniu, Auto Serwis Łukasz Abramek to profesjonalny warsztat samochodowy z Piotrkowa Trybunalskiego, oferujący kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Dzięki doskonałej obsłudze, szerokiemu zakresowi usług i świetnej lokalizacji, jest firmą godną polecenia dla każdego kierowcy.

Adres: Kwiatowa 42, 97-320 Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-19:00
wtorek:08:00-19:00
środa:08:00-19:00
czwartek:08:00-19:00
piątek:08:00-19:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja: