Dawcar Blacharstwo Lakiernictwo – Piotrków Trybunalski

Dawcar Blacharstwo Lakiernictwo - Piotrków Trybunalski

Dawcar Blacharstwo Lakiernictwo to wszechstronny warsztat samochodowy, który składa się z doświadczonych specjalistów w branży. Lokalizacja firmy, Podmiejska 22, 97-300 Piotrków Trybunalski, czyni ją łatwo dostępną dla klientów z całego miasta. Firma specjalizuje się w naprawach powypadkowych, serwisie klimatyzacji, blacharstwie samochodowym, a także oferuje usługi mechanika samochodowego. Możliwość wynajmu samochodu z kierowcą, a także opcja holowania to dodatkowe atuty tego miejsca.

Pod numerem telefonu +48 605 559 949 klienci mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące dostępnych usług lub umówić wizytę w warsztacie. Dawcar Blacharstwo Lakiernictwo jest otwarte od poniedziałku do piątku, z większością dni otwarcia od 07:30 do 16:30, z wyjątkiem piątku, kiedy warsztat zamyka o godzinie 16:00. Niestety, podczas weekendów warsztat jest nieczynny.

Na podstawie 35 recenzji, firma uzyskała średnią ocenę 4,6 na 5, co świadczy o wysokim poziomie usług świadczonych przez Dawcar Blacharstwo Lakiernictwo. Klienci cenią przede wszystkim profesjonalizm zespołu, jakość oferowanych usług oraz szybki czas realizacji zleceń.

Oprócz standardowych usług warsztatu, Dawcar Blacharstwo Lakiernictwo oferuje również szereg dodatkowych usług, takich jak pomoc prawną przy likwidacji szkód czy naprawy bezgotówkowe. Dla tych, którym zależy na oryginalnych częściach do ich auta, naprawy bezgotówkowe są doskonałym rozwiązaniem.

Założycielem i właścicielem warsztatu jest Marcin Habryń, który już od wielu lat z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia. Każdy pojazd, który trafia do warsztatu, jest traktowany indywidualnie i z najwyższą starannością. Warsztat Dawcar Blacharstwo Lakiernictwo to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalizmu na każdym etapie realizacji zlecenia.

Adres: Podmiejska 22, 97-300 Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:30-16:30
wtorek:07:30-16:30
środa:07:30-16:30
czwartek:07:30-16:30
piątek:07:30-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Wypożyczalnia samochodów, Wynajem samochodu z kierowcą, Mechanik samochodowy, Holowanie

Lokalizacja: