MB Radom Sp. z o.o. – Radom

MB Radom Sp. z o.o. - Radom

MB Radom Sp. z o.o. to dealer aut Mercedes-Benz, jednej z najbardziej renomowanych, luksusowych marek samochodowych na świecie. Firma stacjonuje w Radomiu przy ulicy Garbarskiej 79 i oferuje swoim klientom kompletne usługi związane z pojazdami tej klasy. Jako autoryzowany punkt sprzedaży samochodów Mercedes, Motorcity oferuje szeroki wybór modeli, zarówno nowych, jak i używanych. Wszystkie samochody są ponadto gwarantowane pod względem jakości i niezawodności.

Firma MB Radom dysponuje też profesjonalnym serwisem, który zajmuje się zarówno naprawą silników Diesla, jak i serwisem klimatyzacji, szyb samochodowych czy też serwisem samochodów ciężarowych. To kompleksowa oferta, która jest w stanie sprostać potrzebom każdego właściciela auta marki Mercedes-Benz. A wszystko to pod jednym dachem, w jednej lokalizacji – Radom, Garbarska 79.

Serwis Mercedes Radom to miejsce, w którym właściciele aut Mercedes-Benz znajdują profesjonalny serwis, pomoc i doradztwo. Numer kontaktowy do firmy to +48 48 389 20 00. Godziny otwarcia to 07:00-19:00 od poniedziałku do piątku, oraz 08:00-14:00 w soboty. Niedziele to jedyny dzień, kiedy firma jest nieczynna.

MB Radom to także silna obecność w Internecie. Na stronie http://www.mbradom.mercedes-benz.pl/ klient znajdzie najświeższe informacje o ofercie, dostępnych modelach, usługach serwisowych, a także programach takich jak „Mój elektryk”, które oferują atrakcyjne warunki finansowania aut elektrycznych marki Mercedes-Benz. Strona jest regularnie aktualizowana i dostarcza kompleksowych informacji.

Głównym atutem MB Radom jest doświadczenie i profesjonalizm. Klienci cenią serwis za jakość usług i oceniają go na stronach internetowych na 4,2 na 5 możliwych punktów – jest to średnia z 318 opinii. Wysoka ocena świadczy o zadowoleniu klientów i sprawia, że MB Radom to miejsce, które z pełnym zaufaniem można polecić każdemu posiadaczowi samochodu Mercedes-Benz.

Adres: Garbarska 79, 26-610 Radom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-19:00
wtorek:07:00-19:00
środa:07:00-19:00
czwartek:07:00-19:00
piątek:07:00-19:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Serwis klimatyzacji, Rynek części samochodowych, Sklep samochodowy, Serwis silników Diesla, Serwis szyb samochodowych, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Zobacz też: