Pro-Merc Serwis Mercedes – Radom

Pro-Merc Serwis Mercedes - Radom

Pro-Merc Serwis Mercedes, z siedzibą w Radomie (Grzebieniowa 10, 26-610 Radom) to ceniona i renomowana firma, której specjalnością jest szeroko pojęta obsługa i serwis samochodów marki Mercedes-Benz. O wysokiej jakości świadczonych usług świadczy ocena wynosząca 4,6 na 5 możliwych punktów, wystawiona przez blisko 100 zadowolonych klientów.

Firma Pro-Merc to nie tylko wyspecjalizowany serwis samochodów Mercedes-Benz, ale również kompetentny serwis klimatyzacji oraz sprzedawca silników Diesla wysokiej jakości. Szeroki zakres usług oraz doświadczone i profesjonalne podejście do klienta sprawiło, że każda wizyta w serwisie kończy się satysfakcją i zadowoleniem klientów. Osoby kontaktujące się z firmą mogą to zrobić telefonicznie dzwoniąc pod numer: +48 665 430 465.

Pro-Merc to również wykwalifikowany zespół doświadczonych inżynierów mechaników, stawiający na bezkompromisowe podejście do jakości oraz nieustannie poszukujący nowych, efektywnych rozwiązań technicznych. Firma działa na podstawie najnowszych aktualizacji technicznych, korzystając z szeregów nowoczesnych narzędzi i specjalistycznego sprzętu, a także stawia na ciągłe szkolenia i kształcenie swojej załogi.

Serwis Pro-Merc to partner handlowy Mercedes-Benz, który dostarcza oryginalne części, prowadzi sklep ze skrzyniami biegów oraz stawia na rzetelność i transparentność oferowanych usług. To wszystko sprawia, że Pro-Merc jest prawdziwym mistrzem w dziedzinie serwisu samochodów Mercedes-Benz, niezależnie od modelu czy roku produkcji.

Jak wskazują godziny otwarcia firmy, zespół Pro-Merc jest dostępny dla swoich klientów przez cały tydzień roboczy, od poniedziałku do piątku (08:00 – 16:00). W soboty oraz niedziele serwis jest zamknięty. Każdy, kto ceni sobie jakość, profesjonalizm i doskonały serwis samochodów Mercedes-Benz, powinien skierować swoje kroki do Pro-Merc, gdzie oczekuje go obsługa najwyższej klasy.

Adres: Grzebieniowa 10, 26-610 Radom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Sprzedawca silników diesla, Serwis silników Diesla, Inżynier mechanik, Dealer Mercedes-Benz, Sklep ze skrzyniami biegów

Lokalizacja:

Zobacz też: