• Home
  • Rogówko
  • KUJAWSKI TRUCK CENTER Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz i Fuso – Rogówko

KUJAWSKI TRUCK CENTER Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz i Fuso – Rogówko

KUJAWSKI TRUCK CENTER Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz i Fuso - Rogówko

Kujawski Truck Center to renomowana firma funkcjonująca w mieście Rogówko. Jest to znany i szanowany player na rynku serwisowym i dealerskim, specjalizujący się w obszarze samochodów ciężarowych Mercedes-Benz i Fuso. Biorąc pod uwagę solidną reputację firmy w branży, jej lokację przy Rogówko 114 B, 87-162 oraz łatwo dostępny numer telefonu – +48 56 662 90 50, Kujawski Truck Center to miejsce, do którego bez wahania można kierować swoje pojazdy ciężarowe Mercedes i Fuso w celu profesjonalnej obsługi.

Firma zdobyła rozległe doświadczenie w świadczeniu usług serwisowych dla pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz i Fuso, będąc oficjalnym autoryzowanym dealerem i serwisem tych marek. Gwarantuje to najwyższą jakość oferowanych usług. Korzystając z usług Kujawskiego Truck Center, można mieć pewność, że pojazd jest w odpowiednich rękach, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów, z notą 4,5 na 5 możliwych punktów, wystawione przez 364 osoby.

Godziny otwarcia Kujawskiego Truck Center są bardzo wygodne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Serwis otwarty jest od poniedziałku do piątku od 6:00 do 22:00, w soboty od 7:00 do 15:00. Wyjątkiem jest niedziela, kiedy serwis jest zamknięty. To pozwala na swobodne dostosowanie terminu serwisu do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kujawski Truck Center cechuje wszechstronność oferowanych usług. W ofercie firmy znajduje się sprzedaż ciągników siodłowych Mercedes-Benz, sprzedaż ciągników używanych oraz dostęp do części zamiennych do pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz. Firma posiada także swoją ofertę pracy, co świadczy o jej ciągłym rozwoju i ekspansji na rynku.

Podsumowując, Kujawski Truck Center to niezawodny, solidny i doświadczony partner w świecie serwisu i dealerków samochodów ciężarowych Mercedes-Benz i Fuso. Firma cieszy się wysoką renomą w branży i pozytywnymi opiniami klientów, a jej lokalizację charakteryzuje łatwy dostęp i dogodne godziny otwarcia. Bez wątpliwości warto skorzystać z usług Kujawskiego Truck Center.

Adres: Rogówko 114 B, 87-162

Godziny otwarcia:
poniedziałek:06:00-22:00
wtorek:06:00-22:00
środa:06:00-22:00
czwartek:06:00-22:00
piątek:06:00-21:00
sobota:07:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Dealer Mercedes-Benz

Lokalizacja:

Leave a Reply