• Home
  • Rybnik
  • TIR SERWIS MAN DAF VOLVO IVECO RENAULT SCANIA TRUCK SERVICE RYBNIK – Rybnik

TIR SERWIS MAN DAF VOLVO IVECO RENAULT SCANIA TRUCK SERVICE RYBNIK – Rybnik

TIR SERWIS MAN DAF VOLVO IVECO RENAULT SCANIA TRUCK SERVICE RYBNIK - Rybnik

TIR SERWIS MAN DAF VOLVO IVECO RENAULT SCANIA TRUCK SERVICE RYBNIK, zlokalizowany na Sosnowej 5, 44-203 Rybnik, jest renomowanym serwisem, specjalizującym się w naprawie samochodów ciężarowych. Zajmuje się również serwisem klimatyzacji, serwisem silników Diesla, serwisem wind, a także oferuje usługi elektryka i mechanika samochodowego oraz spawacza. Poparte wieloletnim doświadczeniem, firme cechuje szczególne zainteresowanie naprawą samochodów dostawczych, naczep, przyczep, autobusów i autokarów. Jego godziny otwarcia to: poniedziałek-piątek: 08:00-18:00 oraz sobota: 09:00-16:00.

Firma posiada solidną reputację wśród kierowców samochodów ciężarowych, wspieraną przez wysoką ocenę 4,7 na 5, opartą na 27 recenzjach. Z miasta Rybnik, TIR SERWIS jest dostępny dla klientów z całej okolicy, oferując profesjonalną obsługę i wysokiej jakości usługi naprawcze. Dla dodatkowej wygody klientów, firma prowadzi także obsługę ubezpieczeń.

Arkadiusz Herdzina, jest kluczową osobą stojącą za TIR SERWIS, przekazując swoją pasję i wieloletnie doświadczenie na wyspecjalizowaną kadrę pracowników. Najważniejszym celem firmy jest zapewnienie, że każdy pojazd, który opuszcza ich warsztat, jest w pełni sprawny i gotowy do kontynuowania swojej trasy. Mimo swojej zlokalizowanej głównie w Rybniku siedziby, przyciąga klientów z całego regionu dzięki swojej renomie i zaangażowaniu w wysokiej jakości usługę.

Dla łatwości kontaktu, numer telefonu do warsztatu to: +48 601 955 008. Strona internetowa firmy oferuje dodatkowe informacje na temat usług świadczonych przez TIR SERWIS. Jest to doskonałe źródło informacji dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o szerokiej gamie usług świadczonych przez firmę.

W skrótcie, TIR SERWIS to renomowany, wieloletni serwis samochodów ciężarowych, znany ze swojego profesjonalizmu i doskonałej obsługi klienta. Znajdujący się na Sosnowej 5 w Rybniku, jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka profesjonalnego serwisu samochodów ciężarowych w okolicy. Korzystając z ich wyspecjalizowanych usług, klienci mogą być pewni, że ich pojazdy są w najlepszych rękach.

Adres: Sosnowa 5, 44-203 Rybnik

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:09:00-16:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Serwis silników Diesla, Serwis wind, Mechanik samochodowy, Spawacz

Lokalizacja:

Leave a Reply