• Home
  • Rzeszów
  • Blacharnia i Lakiernia D&R Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz – Rzeszów

Blacharnia i Lakiernia D&R Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz – Rzeszów

Blacharnia i Lakiernia D&R Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz - Rzeszów

Blacharnia i Lakiernia D&R to autoryzowany serwis Mercedes-Benz z siedzibą w Rzeszowie. Firma pomaga klientom w utrzymaniu ich aut w idealnym stanie dzięki swojej specjalizacji w dziedzinie blacharstwa i lakierowania samochodów. D&R jest firmą, która gwarantuje najwyższą jakość usług i niezawodność, ceniąc zadowolenie klienta ponad wszystko. Co więcej, jest usytuowana na Krakowskiej 32, 35-111 Rzeszów. Można do niej dodzwonić pod numerem +48 17 860 12 20.

Firma D&R jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 21:00, w soboty działa w godzinach od 08:00 do 15:00, natomiast niedziela to jedyny dzień w tygodniu, kiedy serwis jest zamknięty. To pokazuje, że firma stawia na dostępność dla swoich klientów, dostosowując godziny otwarcia do ich potrzeb.

Blacharnia i Lakiernia D&R działa w branży samochodowej z pewnym autorytetem, co potwierdzają komentarze klientów. Jest oceniana na solidne 4,4 na 5 punktów na podstawie 37 opinii. Co więcej, firma skupia się na ciągłości świadczonych usług – można tu znaleźć szeroki wachlarz usług związanych z konserwacją i poprawą stanu pojazdów.

Jako autoryzowany serwis Mercedes-Benz, firma specjalizuje się w obsłudze samochodów tej marki. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje drobnej naprawy blacharskiej, czy skomplikowanej renowacji lakieru, D&R jest gwarancją kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy wiedzą, jak przeprowadzić każdy rodzaj naprawy z najwyższym poziomem staranności.

Serwis Blacharnia i Lakiernia D&R to nie tylko miejsce dla klientów Mercedes-Benz. Jest otwarty dla wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej obsługi i doradztwa w zakresie blacharstwa i lakiernictwa. D&R wyróżnia się na tle konkurencji długotrwałym doświadczeniem, a także ciągłym dążeniem do doskonalenia swoich umiejętności i rozbudowy oferty, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.

Adres: Krakowska 32, 35-111 Rzeszów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-21:00
wtorek:07:00-21:00
środa:07:00-21:00
czwartek:07:00-21:00
piątek:07:00-21:00
sobota:08:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Blacharstwo samochodowe

Lokalizacja:

Leave a Reply