PHU BACCHUS KRZYSZTOF KOWALSKI – Skwierzyna

PHU BACCHUS KRZYSZTOF KOWALSKI - Skwierzyna

PHU BACCHUS to renomowany warsztat samochodowy, sklep samochodowy, firma świadcząca usługi piaskowania, holowania i transportu, zlokalizowany w mieście Skwierzyna. Firma, prowadzona przez Krzysztofa Kowalskiego, cieszy się doskonałą reputacją wśród klientów. Na adres Gorzowska 15, 66-440 Skwierzyna, klientów kieruje zarówno lokalna społeczność, jak i ci, którzy trafili do nich przez pozytywne opinie w Internecie. O ich wysokiej jakości świadczy nie tylko duża liczba pozytywnych opinii, ale też 5 punktów przyznanych przez 22 oceniających.

PHU BACCHUS jest znanym na rynku warsztatem serwisującym markę Mercedes. Fachowi mechanicy firmy są gwarancją profesjonalnej obsługi, niezależnie od rodzaju napotkanego problemu. Klient jest tutaj na pierwszym miejscu, dlatego warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00, a w soboty 08:00-12:00. W niedziele warsztat jest nieczynny.

Oferta firmy to nie tylko usługi warsztatowe. PHU BACCHUS to także sklep z częściami samochodowymi, w którym zawsze można znaleźć niezbędne elementy do pojazdów marki Mercedes. Dbają o to doświadczeni pracownicy sklepu, którzy zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem. Dzięki pełnemu asortymentowi oraz szerokiemu zakresowi usług, firma jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby swoich klientów.

Dodatkowo, oprócz standardowych usług warsztatowych i sklepowych, firma oferuje także piaskowanie, holowanie oraz transport. PHU BACCHUS cieszy się reputacją wszechstronnej i godnej zaufania firmy, która zawsze służy pomocą swoim klientom. Dzięki wielu latom doświadczenia w branży, firma jest w stanie zaoferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 513 103 064. PHU BACCHUS to gwarancja najwyższej jakości usług, fachowej obsługi oraz profesjonalizmu na każdym etapie realizacji zlecenia.

Adres: Gorzowska 15, 66-440 Skwierzyna

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:08:00-12:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Sklep samochodowy, Piaskowanie, Holowanie, Firma transportowa

Lokalizacja: