• Home
  • Częstochowa
  • Części do Mercedesa Serwis Waldemar Gosławski – Częstochowa

Części do Mercedesa Serwis Waldemar Gosławski – Częstochowa

Części do Mercedesa Serwis Waldemar Gosławski - Częstochowa

Części do Mercedesa Serwis Waldemar Gosławski, z siedzibą przy Świętej Jadwigi 47, 42-226 w Częstochowie, to renomowany sklep, specjalizujący się w serwisie oraz sprzedaży części do samochodów marki Mercedes. Przedsiębiorstwo, o numerze kontaktowym +48 34 360 60 99, zasłynęło z doskonałej obsługi klienta oraz wysokiej jakości usług, co potwierdza wysokiej wartości ocena 4,4 na bazie 171 oceniających.

Godziny otwarcia firmy to poniedziałek do piątku w godzinach 08:00-16:00, natomiast w soboty i niedziele firma jest zamknięta. Z tytułu najwyższej jakości oferowanych produktów i usług, Serwis Gosławskiego stanowi solidny punkt w branży motoryzacyjnej na mapie Częstochowy.

Specjalizacją przedsiębiorstwa jest diagnostyka i naprawa samochodów marki Mercedes, obejmując swoim zakresem takie elementy jak: silniki, skrzynie biegów, elektronikę, układy zawieszenia i wiele innych. Firma trudni się także sprzedażą części do owych samochodów, co zdecydowanie podnosi jej renomę i pozytywnie wpływa na zaufanie klientów.

Adres strony internetowej firmy to: http://www.czescidomercedesa.com.pl/, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat jej oferty i działalności. Części do Mercedesa Serwis Waldemar Gosławski ma na swoim koncie dużą liczbę zadowolonych klientów, którzy chętnie powracają z tutejszym usługami, co jest największym potwierdzeniem jakości i profesjonalizmu firmy.

Podsumowując, Części do Mercedesa Serwis Waldemar Gosławski stanowi solidne i niezawodne miejsce dla wszystkich posiadaczy samochodów marki Mercedes, którzy cenią sobie najwyższą jakość usług serwisowych. Dzięki swojej siedzibie w Częstochowie serwis ten jest łatwo dostępny dla szerokiej rzeszy klientów. Firma stale dąży do podnoszenia jakości oferty, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Adres: Świętej Jadwigi 47, 42-226 Częstochowa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Sklep samochodowy

Lokalizacja: