Wilk Serwis Naprawa Mercedes – Częstochowa

Wilk Serwis Naprawa Mercedes - Częstochowa

Wilk Serwis Naprawa Mercedes to specjalistyczny warsztat samochodowy zlokalizowany w Częstochowie, pod adresem Wręczycka 139, 42-202 Częstochowa. Firma posiada ponadprzeciętną ocenę 4,3 na 5 na podstawie 34 opinii, co jest dowodem na jej solidność i zaufanie jakim darzą ją klienci. Wiarygodność firmy podkreśla fakt, że działa ona na rynku od wielu lat, zdobywając bezcenne doświadczenie i rozwijając swoje umiejętności.

Wilk Serwis Naprawa Mercedes specjalizuje się w naprawach i serwisowaniu samochodów marki Mercedes. Zaletą firmy jest ogromna wiedza i doświadczenie w obsłudze tych luksusowych, niemieckich pojazdów, które wymagają specjalnie dobranych części i specyficznego podejścia. Zdobyta w trakcie lat praktyka pozwoliła na zgłębienie tajników mechaniki tych pojazdów, a także na wypracowanie metod, które sprawiają, że usługi są realizowane szybko i sprawnie.

Dzięki doskonałemu zespołowi mechaników i samochodowych specjalistów, klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów. Wszystkie usługi są realizowane z dbałością o najmniejszy detal, co pozwala na utrzymanie pojazdu w idealnym stanie, a także na przedłużenie jego żywotności.

Godziny otwarcia warsztatu to od 08:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem weekendów kiedy to firma jest zamknięta. Firma jest łatwo dostępna dzięki swojemu dogodnemu położeniu, a komfortowy kontakt z warsztatem umożliwia numer telefonu: +48 605 579 965.

Zadowolenie klienta jest dla firmy najwyższym priorytetem, stąd nieustannie dążą do udoskonalenia swoich usług. To właśnie pasja do samochodów marki Mercedes, połączona z profesjonalnym podejściem do klienta, determinuje sukces Wilk Serwis Naprawa Mercedes i czyni go wyborem wielu właścicieli tych samochodów w Częstochowie.

Adres: Wręczycka 139, 42-202 Częstochowa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply