• Home
  • Konin
  • Serwis Samochodowy Klaczek ASO BOSCH – Konin

Serwis Samochodowy Klaczek ASO BOSCH – Konin

Serwis Samochodowy Klaczek ASO BOSCH - Konin

Serwis Samochodowy Klaczek ASO BOSCH to znany i renomowany warsztat samochodowy zlokalizowany w Koninie, przy ul. Świętojańskiej 24B. Firma zdobyła uznanie wielu klientów, co potwierdza ocena 4,1 w skali 5 punktów, wystawiona przez 152 osoby. Posiadająca mniejsze lub większe samochodowe problemy, klientela może liczyć na wsparcie serwisu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Jako ASO BOSCH, warsztat oferuje kompleksowe usługi przeznaczone dla wszelkich marek samochodów. Zajmuje się m.in. mechaniką, elektromechaniką, a także specjalizuje się w naprawie wtryskiwaczy czy automatycznych skrzyń biegów. Ponadto, klientów interesuje się również wymiana oleju, co zdecydowanie wpływa na długie i bezawaryjne użytkowanie pojazdu.

Personel Serwisu Samochodowego Klaczek ASO BOSCH cechuje się nie tylko dużą wiedzą i doświadczeniem w branży, ale także profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Przy zamkniętych w weekendy drzwiach serwisu, personel starannie diagnozuje problemy techniczne pojazdów klientów, oferując najlepsze możliwe rozwiązania.

Firma jest szczególnie doceniana za szybkość, sprawnie przeprowadzane naprawy oraz komunikatywność – za pośrednictwem swojej strony internetowej http://klaczek.bosch-service.pl/ oraz numeru telefonu +48 63 244 10 00, klienci mogą szybko i łatwo kontaktować się z serwisem

Wyróżniającą się cechą Serwisu Samochodowego Klaczek ASO BOSCH jest ciągłość i innowacyjność usług. Firma stale doszkala swoją załogę oraz inwestuje w najnowsze technologie, aby zapewnić najwyższej jakości usługi, co jest zgodne z filozofią ASO BOSCH. Głównym priorytetem firmy jest zadowolenie klienta, co czyni ten warsztat samochodowy jednym z najbardziej zaufanych miejsce dla kierowców z Konina i okolic.

Adres: Świętojańska 24B, 62-500 Konin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Warsztat samochodowy, Wymiana oleju

Lokalizacja:

Leave a Reply