Mercedes Benz Sosnowiec – Sosnowiec

Mercedes Benz Sosnowiec - Sosnowiec

Mercedes Benz Sosnowiec mieszczący się w Sosnowcu na Gottlieba Daimlera 1, cieszy się reputacją niezawodnego dealera pojazdów prestiżowej marki Mercedes-Benz. Ich główna działalność koncentruje się na sprzedaży samochodów, które są synonimem luksusu, komfortu i bezpieczeństwa. Jako dealer, firma ta dąży do dostarczania klientom doskonałych usług z zakresu sprzedaży, leasingu samochodów oraz świadczy kompleksowe usługi mechaniczne. Ich wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej gwarantuje profesjonalizm i ekspertyzę w dostarczaniu najwyższych norm jakości.

Kontakt z firmą jest prosty i wygodny. Ich numer telefonu to +48 32 368 45 00. Oferują elastyczne godziny pracy, które są dostosowane do potrzeb klientów. Są otwarci od 09:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku, oraz od 09:00 do 15:00 w soboty. W niedziele salon jest zamknięty. Dzięki takim godzinom otwarcia, klienci mogą odwiedzić salon w czasie, który jest dla nich najdogodniejszy.

Mercedes Benz Sosnowiec zdobył zaufanie swoich klientów, co potwierdzają pozytywne opinie. Firma posiada średnią ocenę 4,1 na 5, przy czym ocenę wystawiło 1281 osób. Jest to dowód na wysoki standard usług oferowanych przez tę firmę. Wzrastająca liczba zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja na rynku.

Jako sklep samochodowy, Mercedes Benz Sosnowiec oferuje swoim klientom nie tylko szeroki wybór pojazdów nowych i używanych, ale także asortyment części samochodowych wysokiej jakości. Dodatkowo prowadzą działalność w obszarze produkcji części samochodowych, co jest gwarancją trwałości i niezawodności dostarczanych produktów. W przypadku jakiejkolwiek awarii, klienci mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc ze strony mechaników tej firmy.

Warto zauważyć, że firma jest aktywna w modernizacji i rozbudowie salonu. Jest to dowód na to, że Mercedes Benz Sosnowiec stale dąży do rozwijania swojej działalności i dostosowywania jej do potrzeb swoich klientów. To pokazuje, iż priorytetem firmy jest zadowolenie klienta oraz podnoszenie jakości oferowanych usług.

Adres: Gottlieba Daimlera 1, 41-209 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-19:00
wtorek:09:00-19:00
środa:09:00-19:00
czwartek:09:00-19:00
piątek:09:00-19:00
sobota:09:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Produkcja części samochodowych, Sklep samochodowy, Salon samochodowy, Leasing samochodów, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Zobacz też:

Leave a Reply