MACAR – Wałbrzych

MACAR - Wałbrzych

MACAR to renomowany serwis samochodowy z siedzibą w Wałbrzychu, znajdujący się przy ulicy Armii Krajowej 5A, który specjalizuje się w wulkanizacji i szeroko pojętej mechanice samochodowej. Firma działa pod numerem kontaktowym +48 534 723 808 i ma swoją stronę internetową na platformie „dobrywarsztat.info”. Działalność MACAR jest szybko rozpoznawana i ceniona przez klientów, co potwierdza średnia ocena serwisu wynosząca 4,5 na 5, wystawiona przez 13 użytkowników.

Zapraszając wszystkie rodzaje samochodów, zarówno osobowe jak i dostawcze, MACAR koncentruje się na zadowoleniu klientów. Zespół specjalistów zapewnia profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej naprawy i konserwacji pojazdów, czyniąc MACAR niezawodnym miejscem dla każdego kierowcy. Bardzo dobra lokalizacja w centralnej części miasta ułatwia dostęp do serwisu dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic.

Otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00, warsztat MACAR oferuje elastyczne godziny pracy, które mają na celu zaspokojenie potrzeb najbardziej zajętych klientów. Niedziele są jedynym dniem, kiedy warsztat jest zamknięty, co stwarza możliwość dla zespołu na regenerację i przygotowanie się do kolejnego tygodnia pełnego profesjonalnej obsługi klientów.

Reputacja MACAR online jest niezaprzeczalna. Na pierwszej stronie wyników Google znajduje się link do ich strony, co świadczy o ich silnym obecności w Internecie. Przyciągający uwagę tytuł „MACAR – warsztat samochodowy i wulkanizacja | Wałbrzych” informuje potencjalnych klientów o obszarach specjalizacji firmy oraz o jej lokalizacji. Krótki, ale treściwy opis podkreśla dedykację firmy do obsługi wszystkich typów pojazdów oraz zadowolenia klienta.

Całokształt usług MACAR, ich wysoko oceniane umiejętności i profesjonalizm, elastyczność w godzinach otwarcia oraz silna obecność online czynią ten warsztat samochodowy godnym zaufania partnerem dla każdego posiadacza pojazdu. MACAR to serwis, który kierowcy w Wałbrzychu i okolic mogą z całą pewnością polecić swoim znajomym jako sprawdzone miejsce do naprawy czy serwisu swojego samochodu.

Adres: Armii Krajowej 5A, 58-302 Wałbrzych

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:10:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Wulkanizacja, Warsztat samochodowy

Lokalizacja: