Dąbrowski – Wałbrzych

Dąbrowski - Wałbrzych

Serwis Dąbrowski to profesjonalny warsztat samochodowy, który cieszy się uznaniem wśród klientów na terenie Wałbrzycha i nie tylko. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Księcia Józefa Poniatowskiego 14, 58-303 Wałbrzych. Firma specjalizuje się w naprawach i obsłudze samochodów marki Mercedes, oferując swoim klientom pełny zakres usług związanych z serwisowaniem tych luksusowych pojazdów.

Dąbrowski to warsztat samochodowy, który zdobył zaufanie dużej liczby klientów. Dowodem na to jest wysoka ocena 4,5 w skali od 1 do 5, na której podstawie oceniało go 103 klientów. Taka ocena warsztatu jest rzadko spotykana w branży, co tylko potwierdza, że Dąbrowski to miejsce godne zaufania i uznania.

Do dyspozycji klientów jest linia telefoniczna pod numerem +48 606 286 147, gdzie można uzyskać niezbędne informacje lub umówić się na wizytę. Warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00, natomiast w weekendy jest nieczynny. Dzięki takim godzinom otwarcia, każdy klient ma okazję na skorzystanie z usług warsztatu w dogodnym dla siebie czasie.

Charakterystyczną cechą firmy Dąbrowski jest skupienie na specyficznej marce samochodów – Mercedes. Specjalizacja w jednym konkretnym segmencie rynku pozwoliła firmie zdobyć szeroką wiedzę i doświadczenie w obszarze serwisowania tych pojazdów, co przekłada się na najwyższą jakość oferowanych usług.

Na stronie www.dabrowski-uslugi.pl, klienci znajdą dodatkowe informacje dotyczące oferowanych usług. Firma na bieżąco informuje o wszelkich zmianach i wprowadza nowe elementy do swojej oferty, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Jakość i profesjonalizm to dwie cechy, które najlepiej opisują działalność serwisu Dąbrowski.

Adres: Księcia Józefa Poniatowskiego 14, 58-303 Wałbrzych

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply