Serwis Mercedes Wilkowice – Wilkowice

Serwis Mercedes Wilkowice - Wilkowice

Zlokalizowany w malowniczym mieście Wilkowice, Serwis Mercedes Wilkowice jest wysoko ocenianym warsztatem specjalizującym się w naprawach i serwisie aut marki Mercedes. Działający od 2010 roku, warsztat wyrobił sobie renomę, zdobywając pozytywne opinie od swoich klientów, o czym świadczy średnia ocena 4 na 5 przy 52 liczbie oceniających.

Usytuowany jest pod adresem Wietrzna 4, 43-365 Wilkowice. Klienci cenią sobie łatwość kontaktu z warsztatem, który można nawiązać zarówno telefonicznie, pod numerem +48 506 850 314 jak i poprzez stronę internetową serwisu, osiągalną pod adresem http://serwis-mercedes-wilkowice.business.site/. Ta wygodna opcja kontaktu online ułatwia życie wielu osobom, które nie mają możliwości odwiedzić warsztatu osobiście czy też zupełnie preferują cyfrową formę komunikacji.

Godziny otwarcia serwisu są wygodne dla osób pracujących. Warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00. Sobota i niedziela to dni, w które warsztat jest zamknięty, co jednak nie wydaje się przeszkadzać klientom, skoro cieszy się on tak dużym uznaniem.

W swojej ofercie, Serwis Mercedes Wilkowice oferuje kompleksową naprawę Mercedesa. Wyróżniają go wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy z pasją i oddaniem podchodzą do swojej pracy. Warsztat stale inwestuje w najnowsze narzędzia i technologie, aby zapewnić najwyższe standardy obsługi swoich klientów.

Serwis Mercedes Wilkowice to dowód na to, że profesjonalne podejście, doświadczenie i skupienie na klientach są kluczem do sukcesu. Z każdym rokiem warsztat zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów, czemu towarzyszy stale rosnąca pozycja na rynku regionalnym.

Adres: Wietrzna 4, 43-365 Wilkowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Siedziba firmy

Lokalizacja:

Leave a Reply