Auto Serwis Drabik – Wola Filipowska

Auto Serwis Drabik - Wola Filipowska

Zlokalizowany w Woli Filipowskiej, Auto Serwis Drabik to profesjonalny warsztat samochodowy, który swoim klientom oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą i serwisem samochodów. Firma specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze samochodów marki Mercedes, jednak z powodzeniem prowadzi serwis innych marek. Efektywność i rzetelność świadczonych usług potwierdza wysoka ocena na Google, wynosząca 4,7, którą wystawiło aż 35 osób.

Doświadczeni specjaliści z Auto Serwisu Drabik oferują usługi takie jak naprawa i regeneracja wtryskiwaczy, serwis klimatyzacji, czy wulkanizacja. Priorytetem firmy jest zapewnić komfort jazdy swoim klientom – tak jak dobry obuwie zwiększa komfort chodzenia, tak dobre opony poprawiają odczucia z jazdy samochodem.

Auto Serwis Drabik umożliwia kontakt z klientami za pośrednictwem telefonu oraz formularza kontaktowego na stronie internetowej. Znajduje się przy ulicy Złota Dolina 19, 32-065 Wola Filipowska, co umożliwia łatwe dotarcie do warsztatu.

Firma umożliwia skorzystanie z jej usług od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:30, a w soboty jest otwarta do 14:00. Natomiast w niedziele warsztat jest zamknięty. Ta rozszerzona dostępność pozwala na elastyczne dopasowanie wizyty do harmonogramu klienta.

W ofercie Auto Serwisu Drabik można znaleźć także usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, co obejmuje między innymi naprawę elementów zawieszenia, wymianę i naprawę elementów układu hamowania oraz ustawianie zbieżności w pojazdach ciężarowych. Zespół warsztatu zawsze służy fachową pomocą i radą, mając na uwadze bezpieczeństwo i satysfakcję klienta.

Adres: Złota Dolina 19, 32-065 Wola Filipowska

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-16:30
wtorek:07:00-16:30
środa:07:00-16:30
czwartek:07:00-16:30
piątek:07:00-16:30
sobota:07:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply