• Home
  • Wrocław
  • Stacja Kontroli Pojazdów (Grupa Wróbel) – Wrocław

Stacja Kontroli Pojazdów (Grupa Wróbel) – Wrocław

Stacja Kontroli Pojazdów (Grupa Wróbel) - Wrocław

Zlokalizowana w sercu Wrocławia, na ulicy Granicznej 4a, Stacja Kontroli Pojazdów Grupa Wróbel jest renomowanym ośrodkiem specjalizującym się w kontroli technicznej pojazdów. Zaopatrzona w zaawansowane technologicznie urządzenia do diagnostyki samochodowej, firma zyskała reputację niezawodnego i profesjonalnego partnera dla kierowców mercedesów.

Grupa Wróbel to nie tylko doskonale zorganizowany serwis mercedes Wrocław, ale również miejsce, gdzie personel z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Wieloletnie doświadczenie, połączone z ciągłym rozwojem i doskonaleniem umiejętności, sprawia, że specjaliści z Grupy Wróbel potrafią sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom związanym z utrzymaniem pojazdów w idealnym stanie technicznym.

Jednym z atutów firmy jest funkcjonowanie w dogodnych godzinach otwarcia. Od poniedziałku do piątku klientom służą od 07:30 do 19:00, zaś w soboty skracają pracę do 14:00. Niedziele są dniem wolnym od pracy. Dodatkową zaletą jest łatwo dostępny numer kontaktowy: +48 77 710 08 08, pod którym można umówić się na wizytę lub w razie wątpliwości uzyskać szczegółowe porady.

W ocenie klientów, którzy korzystali z usług Grupy Wróbel, firma uzyskała średnią ocenę 4,6 na 5 punktów, a oceniających było 85 osób. Recenzje te świadczą o wysokiej jakości usług oferowanych przez firmę i jej skuteczności w dostarczaniu nie tylko fachowej pomocy, ale i doskonałej obsługi klienta.

Podsumowując, firma Stacja Kontroli Pojazdów Grupa Wróbel z Wrocławia to profesjonalny, doświadczony i sprawdzony partner dla każdego kierowcy. Świadczy usługi na najwyższym poziomie, gwarantując pełne zadowolenie z korzystania z jej usług.

Adres: Graniczna 4a, 54-610 Wrocław

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:30-19:00
wtorek:07:30-19:00
środa:07:30-19:00
czwartek:07:30-19:00
piątek:07:30-15:30
sobota:07:30-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Stacja kontroli pojazdów

Lokalizacja:

Leave a Reply