• Home
  • Miasta
  • AMG Town – Serwis samochodów marki Mercedes-Benz. – Nowy Sącz

AMG Town – Serwis samochodów marki Mercedes-Benz. – Nowy Sącz

AMG Town - Serwis samochodów marki Mercedes-Benz. - Nowy Sącz

AMG Town to renomowany serwis samochodów marki Mercedes-Benz zlokalizowany w Nowym Sączu, przy ulicy Magazynowej 2. Już na pierwszy rzut oka widać, że firma ta to nie tylko dealer Mercedes-Benz – to także serwis klimatyzacji, mechanik samochodowy, rynek części samochodowych, myjnia samochodowa, usługi sprzątania oraz garaż z funkcją wulkanizacji. Pełen zakres usług i doskonała lokalizacja sprawia, że AMG Town to centrum, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

Firma AMG Town cieszy się doskonałą opinią wśród klientów. Świadczą o tym szereg pozytywnych opinii – aż 20 osoby oceniło serwis na najwyższe notowanie, co daje średnią ocenę 5 na 5 możliwych punktów. To wyraźny dowód na to, że AMG Town to symbol najwyższej jakości usług, zarówno pod względem oferowanych produktów, jak i obsługi klienta.

Niewątpliwie jeden z punktów przewagi AMG Town to elastyczne godziny otwarcia. Serwis otwarty jest od poniedziałku do piątku, zaczynając pracę już o 8:00 rano na wyjątkiem wtorku, kiedy rozpoczyna działalność o godzinę później. Zamykanie następuje o 16:00, co umożliwia skorzystanie z usług także tym, którzy mają pracę do południa. W soboty i niedziele serwis jest zamknięty.

Obsługa klienta w serwisie AMG Town to szereg profesjonalistów gotowych podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Kluczem do sukcesu jest tu rzetelność, dokładność a przede wszystkim pasja do motoryzacji. Zespół AMG Town to wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy z pasją podchodzą do swojego fachu, co przełożyło się na współpracę ze światowym liderem samochodów marki premium, Mercedes-Benz. W wyniku tej współpracy AMG Town otrzymał dostęp do bazy światowych dealerów.

Dodatkowym atutem jest łatwość kontaktu. Każdy kto chce skorzystać z usług serwisu, może to zrobić także telefonicznie, zadzwonić pod numer +48 515 007 755. Strona internetowa serwisu jest łatwo dostępna i intuicyjna w obsłudze. Zapewnia ona klientom szybki dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, a także pozwala na zapoznanie się z pełną ofertą firmy.

Adres: Magazynowa 2, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:09:00-17:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Serwis klimatyzacji, Mechanik samochodowy – nadwozia, Rynek części samochodowych, Myjnia samochodowa, Usługi sprzątania, Mechanik samochodowy, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply