• Home
  • Bytom
  • Eurowarsztat Auto-Serwis Marek Makowski – Bytom

Eurowarsztat Auto-Serwis Marek Makowski – Bytom

Eurowarsztat Auto-Serwis Marek Makowski - Bytom

Eurowarsztat Auto-Serwis Marek Makowski, zlokalizowany w Bytomiu, to godny zaufania warsztat samochodowy, który zyskał uznanie klientów na podstawie 51 recenzji. Firma posiada ocenę 4 na 5 – wynik, który potwierdza jej wysokie standardy obsługi i jakości świadczonych usług. Znajduje się pod adresem Stolarzowicka 110, 41-908 Bytom, a kontakt jest możliwy pod numerem telefonu +48 32 395 23 80.

Warsztat cieszy się powszechnym uznaniem jako solidny i rzetelny serwis Mercedesów w Bytomiu. Zbiór świadczonych usług jest imponujący, oferuje wszystko, od diagnostyki komputerowej przez naprawy blacharskie i lakiernicze, aż do elektromechaniki. Ponadto firma Auto-Serwis Marek Makowski montuje niezawodne instalacje gazowe EKO-PAL, dzięki którym użytkowanie samochodu staje się znacznie mniej kosztowne.

Godziny otwarcia warsztatu to od 08:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, zaś w weekendy zarówno w soboty jak i niedziele warsztat jest zamknięty. To gwarantuje, że jeśli nagle pojawi się problem z twoim samochodem, ekipa Eurowarsztatu jest dostępna dla Ciebie przez cały tydzień roboczy.

Marek Makowski Auto-Serwis to nie tylko warsztat, ale również auto komis. Przemierzają tysiące kilometrów, by znaleźć niezawodne i zadbane auta, idealnie spełniające wszystkie stawiane im wymagania. Bezpieczeństwo jest dla nich kwestią nadrzędną. Ponadto, oferują usługi wypożyczania samochodów, dostarczając bogato wyposażone samochody osobowe, komfortowe busy oraz przestronne vany.

Klienci warsztatu mogą również skorzystać z oferty wulkanizacyjnej. Firma głosi, że warto zainwestować w bezpieczeństwo na drodze, dlatego oferuje kompleksowe usługi wulkanizacyjne oraz sprzedaż opon. Dodatkowo, oferują profesjonalny serwis klimatyzacji, twierdząc, że ich usługi obejmują odgrzybianie, wymianę czynnika chłodzącego, wykrywanie i usuwanie nieszczelności oraz kompleksową naprawę uszkodzonych klimatyzacji. Działalność Auto-Serwisu Makowski Marek wykracza więc daleko poza ramy zwykłego warsztatu samochodowego, oferując swoim klientom całą gamę usług związanych z utrzymaniem pojazdów w doskonałym stanie.

Adres: Stolarzowicka 110, 41-908 Bytom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja: