Moto-Bartosz. Machura B. – Bytom

Moto-Bartosz. Machura B. - Bytom

Moto-Bartosz to renomowany warsztat samochodowy z siedzibą w Bytomiu, na Tulipanów 29. Specjalizuje się w naprawach samochodów, a szczególnie w obszarze serwisu Mercedesa. Jego centralna lokalizacja sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców Bytomia i okolic. Ich profesjonalizm i doskonały serwis jest potwierdzony przez wysoką ocenę 4,8 na 5, na podstawie 166 recenzji od klientów.

Z zaangażowaniem i pasją, firma Moto-Bartosz prowadzona jest przez pana B. Machurę. Jego bogate doświadczenie i fachowa wiedza przekłada się na wysokiej jakości usługi, które firma oferuje. Wierzą w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i zawsze stawiają na pierwszym miejscu satysfakcję klienta.

Godziny otwarcia Moto-Bartosz są wygodne dla klientów, ponieważ warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00. Niestety, w weekendy warsztat jest zamknięty. Dla wygody klientów, przedsiębiorstwo udostępnia numer telefonu +48 503 007 334, przez który można skontaktować się z warsztatem i umówić na wizytę.

Co warto zaznaczyć, Moto-Bartosz nie ogranicza się tylko do napraw samochodów marki Mercedes. Jego zespół mechaników jest przeszkolony w obszarze wielu innych marek samochodów, dzięki czemu są w stanie świadczyć pełny zakres usług naprawczych dla większości pojazdów na drogach.

Podsumowując, Moto-Bartosz to zaufany i godny polecenia warsztat samochodowy w Bytomiu. Znajomość techniki, doświadczenie i pasja do samochodów sprawiają, że każde auto oddane w ich ręce jest traktowane z najwyższą starannością. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, zwłaszcza jeżeli posiadamy samochód marki Mercedes.

Adres: Tulipanów 29, 41-909 Bytom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Naprawy

Lokalizacja: