PREMIO TOB-GUM BYTOM – Bytom

PREMIO TOB-GUM BYTOM - Bytom

PREMIO TOB-GUM BYTOM to znane i cenione na rynku miejsce, które specjalizuje się w obszarze usług automobilowych. Zlokalizowane w Bytomiu, Strzelców Bytomskich 49, przedsiębiorstwo oferuje klientom szeroki zakres usług. Znajdują się tam zarówno dział wulkanizacji, jak i serwis klimatyzacji. Równie ważnym elementem oferty jest punkt obsługi mechanika samochodowego oraz możliwość wymiany oleju silnikowego.

Centrum posiada również bogato wyposażony sklep z oponami i felgami, umożliwiający klientom bezproblemowy dostęp do elementów wyposażenia swojego auta. Telefonicznie, pod numerem +48 32 281 44 88, można umówić się na konkretną usługę lub zasięgnąć informacji o dostępności konkretnych produktów.

Dane online pokazują, że PREMIO TOB-GUM BYTOM cieszy się zaufaniem klientów. Firma otrzymała ocenę 4,5 na 5 na podstawie 415 ocen, co świadczy o wysokim poziomie satysfakcji klientów. Z zadowoleniem warto też zwrócić uwagę na jej stronę internetową www.tobgum.pl, gdzie znajdziemy wiele dodatkowych informacji, w tym możliwość online rezerwacji usług.

Potrzeby klientów są tu na pierwszym miejscu, co objawia się między innymi w godzinach pracy serwisu. PREMIO TOB-GUM BYTOM otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00, dostosowując się w ten sposób do potrzeb nawet najbardziej zapracowanych klientów. Firma nie prowadzi działalności w soboty i niedziele.

Serwis zdobył zaufanie lokalnej społeczności, obsługując rocznie aż 14 000 pojazdów. Firma nieustannie dąży do doskonalenia swoich usług i produktów oraz do budowania długotrwałych relacji z klientami. Działania te przynoszą efekty, PREMIO TOB-GUM BYTOM jest znaczącym graczem w swoim segmencie rynku w Bytomiu.

Adres: Strzelców Bytomskich 49, 41-902 Bytom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Wulkanizacja, Serwis klimatyzacji, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju, Sklep z oponami i felgami

Lokalizacja: