Skodex Auto – Bytom

Skodex Auto - Bytom

Skodex Auto to renomowana firma mieszcząca się w Bytomiu przy ulicy Władysława Łokietka 47. Specjalizuje się w branży motoryzacyjnej, będąc zarówno sklepem samochodowym, warsztatem samochodowym, mechanikiem samochodowym, jak i oferującym pomoc drogową. Działają od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, natomiast w weekendy są zamknięte. Są bezpośrednim importerem części samochodowych, co przekłada się na bogatą ofertę oraz konkurencyjne ceny.

Skodex Auto cieszy się opinią solidnej i rzetelnej firmy. W skali od 1 do 5, ich ocena wynosi 3,9, na podstawie 47 opinii. To dowodzi, że są firmą godną zaufania, którą klienci cenią za profesjonalizm i wysoki standard świadczonych usług. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: +48 601 222 376.

Działalność Skodex Auto to nie tylko sprzedaż części samochodowych, ale także kompleksowe usługi warsztatowe. Firma swoim klientom oferuje przeglądy okresowe, diagnostykę komputerową, serwis mechaniczny, naprawy układów hamulcowych, sprzęgieł i zawieszenia. Każdemu klientowi podchodzą indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Podstawowy kierunek działalności Skodex Auto to dystrybucja części samochodowych wszystkich marek, ze specjalizacją na markę Skoda. W ofercie posiadają szeroki asortyment części, dzięki czemu są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Na wszystkie zakupione u nich części oferują możliwość złożenia reklamacji.

Świadczone przez Skodex Auto usługi pomocy drogowej dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Swoim klientom gwarantują szybki dojazd na miejsce zdarzenia i efektywną pomoc, niezależnie od jego rodzaju. Profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie pracowników sprawiają, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach są w stanie sprostać wyzwaniom, co tylko potwierdza ich wysoką ocenę wśród klientów.

Adres: Władysława Łokietka 47, 41-900 Bytom

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Sklep samochodowy, Warsztat samochodowy, Mechanik samochodowy, Pomoc drogowa

Lokalizacja: