Serwis Mercedes Błaszczyk – Elizówka

Serwis Mercedes Błaszczyk - Elizówka

Serwis Mercedes Błaszczyk położony jest w Elizówce, przy ulicy Jemiołowej. Firma to renomowany warsztat samochodowy, który specjalizuje się w serwisowaniu pojazdów marki Mercedes. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość budowy samochodów Mercedes-Benz sprawiają, że Serwis Mercedes Błaszczyk jest doceniany przez klientów i posiada bardzo dobrą reputację w branży motoryzacyjnej. Telefon kontaktowy do Serwisu Mercedes Błaszczyk to: +48 81 440 40 02.

Firma Serwis Mercedes Błaszczyk jest otwarta dla klientów od poniedziałku do piątku (w godzinach między 6:00 a 21:00). Jeśli jednak chciałbyś odwiedzić ten warsztat samochodowy, należy pamiętać, że w weekendy jest zamknięty. W serwisie zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy, którzy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem.

Usługi świadczone przez Serwis Mercedes Błaszczyk obejmują szerokie spektrum działań serwisowych i kontrolnych. Kluczową rolę w ofercie serwisu spełnia profesjonalna diagnostyka komputerowa. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu narzędzia StarDiagnosis Xentry Tab, urządzenia najwyższej klasy używanego przez wszystkie serwisy marki Mercedes.

Przekazując swój pojazd w ręce specjalistów z Serwisu Mercedes Błaszczyk możesz być pewien, że twoje auto trafiło do prawdziwych ekspertów. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, co potwierdza jej ocena na poziomie 4,5 na 5 punktów możliwych do zdobycia. Wszystko to jest wynikiem opiniowania przez 254 klientów, którzy korzystali z usług serwisu.

Szczegółowe informacje o Serwisie Mercedes Błaszczyk można znaleźć na firmowej stronie internetowej. Jest to miejsce, gdzie możemy dowiedzieć się więcej o ofercie serwisu oraz umówić się na wizytę. Bez względu na to, czy jesteś obecnym klientem serwisu, czy jesteś zainteresowany jego ofertą – zespół Serwisu Mercedes Błaszczyk jest do twojej dyspozycji.

Adres: Jemiołowa 6, 21-003 Elizówka

Godziny otwarcia:
poniedziałek:06:00-21:00
wtorek:06:00-21:00
środa:06:00-21:00
czwartek:06:00-21:00
piątek:06:00-21:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply