Mercedes-Benz Nobile Motors – Lublin

Mercedes-Benz Nobile Motors - Lublin

Serdecznie witamy wszystkich zainteresowanych naszym przedsiębiorstwem – Mercedes-Benz Nobile Motors. Jesteśmy dumnym autoryzowanym dealerem Mercedes-Benz w mieście Lublin, funkcjonującym pod adresem: Aleja Spółdzielczości Pracy 84, 20-147 Lublin. Naszą ofertę cechuje bogactwo modeli oraz różnorodność usług – pragniemy zaoferować naszym klientom pełne spektrum doświadczeń związanych z prestiżową marką Mercedes-Benz. Nasza firma posiada w swojej ofercie zarówno nowe, jak i używane samochody Mercedes-Benz, a także szeroki wachlarz usług serwisowych.

Pragniemy podkreślić, iż w branży motoryzacyjnej działamy nie tylko jako salon samochodowy, ale również jako warsztat, gwarantujący profesjonalne usługi serwisowe. Nasze godziny otwarcia zostały dostosowane do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-21:00, w sobotę między 08:00-16:00 natomiast w niedziele jesteśmy zamknięci. Pragniemy zaoferować naszym klientom wygodne i komfortowe warunki korzystania z naszych usług.

Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.nobilemotors.mercedes-benz.pl/. Biorąc pod uwagę naszą kompetencję i profesjonalizm, zdobyliśmy uznanie naszych klientów, o czym świadczy wysoka ocena 4,2 na 5 możliwych punktów, oparta na aż 566 recenzjach. Jesteśmy dumni i wdzięczni za pozytywne opinie naszych klientów.

Nie tylko sprzedajemy samochody – dbamy również o ich serwisowanie. Oferujemy najnowsze akcje promocyjne, akcesoria i kolekcje Mercedes-Benz dla samochodów dostawczych. Na wszystkich etapach kooperacji gwarantujemy pełne wsparcie i doradztwo. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani eksperci, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy.

Podsumowując, Mercedes-Benz Nobile Motors jest renomowanym salonem samochodowym i autoryzowanym dealerem marki Mercedes-Benz na terenie Lublina. Nasza wiedza i doświadczenie, połączone z pasją do motoryzacji, gwarantują Państwu najwyższy standard obsługi na wszystkich etapach współpracy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 81 472 00 00 oraz do odwiedzenia nas osobiście w naszym salonie.

Adres: Aleja Spółdzielczości Pracy 84, 20-147 Lublin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-21:00
wtorek:07:00-21:00
środa:07:00-21:00
czwartek:07:00-21:00
piątek:07:00-21:00
sobota:08:00-16:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Salon samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply