• Home
  • Lublin
  • Kruszyński Diesel Serwis – Mechanika, elektromechanika, pompowtryskiwacze, naprawa samochodów Lublin – Lublin

Kruszyński Diesel Serwis – Mechanika, elektromechanika, pompowtryskiwacze, naprawa samochodów Lublin – Lublin

Kruszyński Diesel Serwis - Mechanika, elektromechanika, pompowtryskiwacze, naprawa samochodów Lublin - Lublin

Kruszyński Diesel Serwis z siedzibą w Lublinie jest profesjonalnym warsztatem samochodowym, specjalizującym się w mechanice, elektromechanice, naprawie pompowtryskiwaczy i naprawie samochodów ogółem. Usytuowany na ulicy Marii Koryznowej 2d w Lublinie, serwis zapewnia swoją pomoc wszystkim posiadaczom samochodów, szczególnie specjalizując się w marce Mercedes. Klientów zainteresowanych usługami można zachęcić do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 694 999 743.

Zgodnie z dostępnymi danymi, firma jest otwarta od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00, w soboty i niedziele pozostaje zamknięta. Elastyczne godziny otwarcia sprawiają, że serwis szybko i sprawnie reaguje na potrzeby swoich klientów, dostosowując się do ich wymagań i upraszczając proces naprawy samochodów.

Firma ma dobre opinie od swoich klientów. Otrzymano łącznie 73 recenzje, które wygenerowały ocenę 3,9 na 5. To pokazuje, że większość klientów jest zadowolona z usług Kruszyński Diesel Serwis i chętnie poleca ten warsztat innym.

Podkreślenie należy, że Kruszyński Diesel Serwis to nie tylko miejsce, gdzie można naprawić samochód, ale także miejsce, gdzie otrzyma się fachową poradę dotyczącą utrzymania samochodu w najlepszym stanie. To pokazuje, że dla firmy priorytetem jest nie tylko świadczenie usług na najwyższym poziomie, ale również dbałość o zadowolenie klientów i ich potrzeby.

Podsumowując, Kruszyński Diesel Serwis to renomowany warsztat samochodowy, który z powodzeniem łączy doskonałe umiejętności techniczne z zaangażowaniem w obsługę klienta. Jego lokalizacja w Lublinie oraz szeroki zakres usług sprawiają, że jest to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnej pomocy w utrzymaniu swojego samochodu w idealnym stanie.

Adres: Marii Koryznowej 2d, 20-137 Lublin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply