• Home
  • Gdynia
  • Q Service Castrol Auto Serwis Szwarc & Gruba sc – Gdynia

Q Service Castrol Auto Serwis Szwarc & Gruba sc – Gdynia

Q Service Castrol Auto Serwis Szwarc & Gruba sc - Gdynia

Q Service Castrol Auto Serwis Szwarc & Gruba sc to renomowany warsztat samochodowy zlokalizowany w Gdyni przy ulicy Piaskowej 3A. Trudnią się nie tylko mechanicznym naprawianiem samochodów, ale także oferują usługi z zakresu elektryki samochodowej, serwisu klimatyzacji, a także wypożyczają samochody z kierowcą. Ta różnorodność oferty sprawia, że jest to miejsce, w którym każdy kierowca znajdzie pomoc niezależnie od problemu, z którym się boryka.

Warsztat działa na rynku już od 1994 roku, co daje gwarancję doświadczenia i profesjonalizmu. Mechanicy pracujący w Szwarc & Gruba są prawdziwymi specjalistami w swoim fachu, a ich prace przyciągnęły pozytywne opinie niezliczonych klientów. Firma może pochwalić się oceną 4,5 w skali 1-5 na podstawie 103 opinii, co świadczy o wysokim stopniu satysfakcji klientów.

Klienci cenią firmę za podejście do każdego problemu indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. To miejsce, w którym można liczyć nie tylko na szybką i skuteczną naprawę, ale także na szczegółowe informacje na temat diagnozy, procesu naprawy oraz zaleceń co do dalszego użytkowania pojazdu. To przekłada się na poczucie bezpieczeństwa i ufności, które niesie za sobą usługi Szwarc & Gruba.

Numer kontaktowy do warsztatu to +48 58 667 01 27, dzięki któremu możemy umówić się na wizytę oraz zasięgnąć wszelkich niezbędnych informacji. Godziny otwarcia to od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Niestety, w weekendy warsztat jest zamknięty, jednak w razie jakichkolwiek pytań, można skontaktować się telefonicznie.

Obecność Szwarc & Gruba w sieci umożliwia dostęp do bieżących informacji o działalności firmy. Na stronie internetowej http://szwarcgruba.gda.pl/pl znajdują się aktualności, cennik, promocje, a także informacje o dostępnych usługach i częściach samochodowych. Dzięki temu klienci zawsze mogą być na bieżąco z ofertą warsztatu i zgłosić się z problemem w odpowiednim dla nich czasie.

Adres: Piaskowa 3A, 81-012 Gdynia

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Warsztat samochodowy, Wynajem samochodu z kierowcą, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply