• Home
  • Grębiszew
  • AWAW TRUCK. Serwis samochodów ciężarowych, Serwis Man, Scania, Mercedes, Iveco i Renault. – Grębiszew

AWAW TRUCK. Serwis samochodów ciężarowych, Serwis Man, Scania, Mercedes, Iveco i Renault. – Grębiszew

AWAW TRUCK. Serwis samochodów ciężarowych, Serwis Man, Scania, Mercedes, Iveco i Renault. - Grębiszew

AWAW TRUCK to znakomity serwis samochodów ciężarowych zlokalizowany w Grębiszewie, przy ulicy Kołbielskiej 32, o kodzie pocztowym 05-300. Firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług naprawczych dla samochodów ciężarowych popularnych marek, takich jak Man, Scania, Mercedes, Iveco i Renault. Stąd jest to miejsce, które z prawdziwym zaangażowaniem troszczy się o ciężarówki, zachowując najlepszą jakość obsługi.

Działalność firmy odbywa się pod numerem telefonicznym +48 571 388 111, co umożliwia klientom skuteczne i wygodne uzyskiwanie informacji oraz ustalanie terminów napraw. AWAW TRUCK to miejsce o wyjątkowo wysokiej ocenie 5 na 5, opartej na opiniach zadowolonych klientów, co dodaje wiarygodności i buduje zaufanie do świadczonych usług.

Godziny otwarcia firmy są wygodne dla klientów. Serwis jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-20:00. Jednak w niedziele serwis jest nieczynny. To dowód na to, że AWAW TRUCK dba o dostępność swoich usług, jednocześnie dbając o dobro swoich pracowników.

Siedziba firmy, Grębiszew, to lokalizacja, która zapewnia łatwy dostęp zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla tych prowadzących działalność gospodarczą. Miasto to, zlokalizowane w województwie mazowieckim, jest dobrze skomunikowane z innymi, co umożliwia szybki dojazd do serwisu.

Podsumowując, AWAW TRUCK to renomowany serwis samochodów ciężarowych, który swoją działalność prowadzi z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Znajomość rynku, rozległe doświadczenie i zaufanie klientów są kluczowymi elementami, które przyczyniają się do sukcesu tej firmy.

Adres: Kołbielska 32, 05-300 Grębiszew

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-20:00
wtorek:07:00-20:00
środa:07:00-20:00
czwartek:07:00-20:00
piątek:07:00-20:00
sobota:07:00-20:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply