• Home
  • Warszawa
  • Business Class Auto. Serwis Ferrari Porsche Maserati Mercedes BMW Audi Volvo VW Jaguar Land Rover Aston Martin Lamborghini – Warszawa

Business Class Auto. Serwis Ferrari Porsche Maserati Mercedes BMW Audi Volvo VW Jaguar Land Rover Aston Martin Lamborghini – Warszawa

Business Class Auto. Serwis Ferrari Porsche Maserati Mercedes BMW Audi Volvo VW Jaguar Land Rover Aston Martin Lamborghini - Warszawa

Business Class Auto to renomowany warsztat samochodowy sytuowany na mazowieckim rynku motoryzacyjnym, więcej dokładnie w Warszawie przy Horodelskiej 30. Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu mechaniki, blacharstwa i rzeczoznawstwa samochodowego, obsługując wielu prestiżowych marek takich jak Ferrari, Porsche, Maserati, Mercedes, BMW, Audi, Volvo, VW, Jaguar, Land Rover, Aston Martin czy Lamborghini. Działalność warsztatu charakteryzuje się konsekwentną dbałością o jakość świadczonych usług i ogromnej wiedzy technicznej zdobytej przez lata praktyki.

Centrum motoryzacyjne Business Class Auto funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 i dodatkowo w soboty od 09:00 do 13:00, zaś w niedziele jest zamknięte. Dysponuje kontaktowym numerem telefonu +48 578 000 834, przez który klienci mogą umówić się na serwis auta czy zasięgnąć niezbędnych informacji. Firma zyskała uznanie klientów z Warszawy i okolic, co potwierdzają opinie. Według ocen wystawionych przez 124 użytkowników, warsztat został oceniony na 4,2 na 5 możliwych punktów.

Doświadczona i profesjonalna kadra Business Class Auto umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Mechanicy korzystają z najnowocześniejszych technologii oraz narzędzi, umożliwiających precyzyjną diagnostykę i skuteczne naprawy. Firma jest także rzeczoznawcą samochodowym, oferującym swoje usługi w sytuacjach wymagających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, takich jak szacowanie wartości pojazdu czy jego stanu technicznego.

Przyjmując serwisowanych przez siebie marki, firma Business Class Auto udowadnia, iż nie boi się wyzwań. Ferrarri, Porsche, Maserati, czy Lamborghini to marki, dla których precyzyjność i dokładność są kluczowymi elementami serwisu. Szczegółowy serwis tych pojazdów wymaga nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim doświadczenia, którego Business Class Auto nie brakuje.

Business Class Auto to nie tylko standardowy warsztat samochodowy. To ośrodek, w którym każdy z klientów jest traktowany indywidualnie, a każde auto serwisowane z najwyższą starannością. Opinie klientów są dowodem na skalę zaangażowania pracowników firmy i pełen profesjonalizm, z którym podchodzą do powierzonych im zadań. To miejsce, które z powodzeniem łączy pasję do motoryzacji z rzetelnością i solidnością w świadczeniu usług.

Adres: Horodelska 30, 03-522 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:09:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Rzeczoznawca, Blacharstwo samochodowe, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply