CRIS Car O.K. Serwis – Grudziądz

CRIS Car O.K. Serwis - Grudziądz

CRIS Car O.K. Serwis jest renomowanym warsztatem samochodowym zlokalizowanym w Grudziądzu przy ulicy Kalinkowej 10a. Znany jest z wysokiej jakości świadczonych usług, szczególnie w obszarze serwisu samochodów marki Mercedes. Firma, ciesząca się znakomitą reputacją wśród swoich klientów, zdobyła ocenę 4,5 na 5 w oparciu o 83 opinie.

Firma prowadzi swoją działalność od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i jest nieczynna w soboty i niedziele. Klienci mogą skontaktować się z warsztatem telefonicznie, dzwoniąc pod numer: +48 510 131 315. Profesjonalna obsługa klienta, a także zespół specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem sprawiają, że CRIS Car O.K. Serwis to miejsce, które sprosta najbardziej wymagającym wymaganiom klientów.

Usługi świadczone przez CRIS Car O.K. Serwis obejmują szeroki zakres prac związanych z konserwacją, naprawą i tuningu samochodów. Pracownicy warsztatu są zawsze gotowi doradzić klientom w kwestii konserwacji i użytkowania ich pojazdów, zapewniając najwyższy standard obsługi na każdym etapie działalności.

Google również wspiera reputację CRIS Car O.K. Serwis, plasując ich stronę internetową na pierwszym miejscu w wynikach organicznych. Strona ta oferuje konieczne informacje dotyczące usług świadczonych przez warsztat, umożliwiając klientom łatwy dostęp do kluczowych informacji o warsztacie.

Mimo, że CRIS Car O.K. Serwis jest znany głównie z doskonałej obsługi samochodów Mercedes, zespół warsztatu posiada wiedzę i doświadczenie w obsłudze wielu innych marek. Niezależnie od typu problemu, który może pojawić się w samochodzie, klienci mogą spodziewać się solidnej, rzetelnej i profesjonalnej obsługi.

Adres: Kalinkowa 10a, 86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply