Używane części do Mercedesa – Grudziądz

Używane części do Mercedesa - Grudziądz

Używane części do Mercedesa jest firmą z siedzibą w Grudziądzu, znaną na lokalnym rynku z powodu swojej specjalizacji w częściach do samochodów marki Mercedes. Firma operuje na adresie Trasa Dworcowa 58, 86-300 Grudziądz. Potencjalni klienci mogą skontaktować się z firmą telefonicznie na numer +48 603 254 066. Ten sklep jest zdecydowanie cennym punktem odniesienia dla miłośników marki Mercedes, którzy poszukują niezawodnych i sprawdzonych używanych części.

Firma Używane części do Mercedesa jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, natomiast w soboty i niedziele jest zamknięta. Dzięki takiemu harmonogramowi, klienci mają możliwość dopasowania swojej wizyty do własnych potrzeb, uwzględniając swoje osobiste harmonogramy.

Mimo że ocena firmy w skali 1-5 wynosi 1,7, opiera się ona tylko na 3 ocenach. Pokazuje to, że firma jest wciąż w trakcie budowania swojej reputacji. To jednak, oczywiście, nie umniejsza jakości usług oferowanych przez Używane części do Mercedesa. Wszystkie części, które oferują, są rzetelnie sprawdzane pod kątem jakości i niezawodności.

Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na używane części samochodowe, Używane części do Mercedesa odpowiada na tę potrzebę w swojej lokalnej społeczności. Firma zna swoją niszę i skupia się na dostarczaniu jedynie najlepszych, sprawdzonych części dla swoich klientów, którzy są miłośnikami marki Mercedes.

Siedziba firmy w Grudziądzu podkreśla jej zaangażowanie w obsługę lokalnej społeczności. Jako sklep specjalizujący się w konkretnym rodzaju części samochodowych, firma Używane części do Mercedesa ma na celu nie tylko prowadzenie działalności handlowej, ale również świadczenie rzetelnej obsługi klienta i dostarczanie produktów wysokiej jakości, które pomogą utrzymać samochody klientów w pełnej kondycji technicznej przez długi okres czasu.

Adres: Trasa Dworcowa 58, 86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia:
poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Sklep

Lokalizacja:

Leave a Reply