JBJ Serwis Mercedes Baran – Jarosław

JBJ Serwis Mercedes Baran - Jarosław

JBJ Serwis Mercedes Baran to profesjonalny warsztat samochodowy z siedzibą w Jarosławiu, którego specjalizacją jest obsługa samochodów marki Mercedes. Zlokalizowany jest przy Cegielnianej 20, w samym sercu Podkarpacia. Firma ta jest dobrze znana mieszkańcom Jarosławia i okolic, a wysoki standard swoich usług potwierdza średnia ocena 4,1 na 5 możliwych punktów, przyznanych przez 37 klientów.

Warsztat oferuje kompleksową obsługę samochodów marki Mercedes, począwszy od bieżącego serwisu, przez naprawy mechaniczne po autorskie programy diagnostyczne. Misją firmy JBJ jest dostarczanie swoim klientom usług na najwyższym poziomie, co gwarantuje regularna aktualizacja wiedzy technicznej i inwestycje w najnowsze technologie. Firma podkreśla, że to właśnie dzięki temu możliwe jest skuteczne rozwiązywanie problemów z pojazdami.

Kompetencje warsztatu JBJ Serwis Mercedes Baran potwierdza nie tylko zadowolenie klientów, ale również lokalizacja w centrum Podkarpacia, idealna dla kierowców z całego regionu. Dostępność warsztatu jest ułatwiona dzięki dogodnym godzinom otwarcia: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 17:00. W soboty i niedziele serwis jest zamknięty.

Firma JBJ doceniana jest nie tylko za profesjonalizm i rzetelność, ale również za indywidualne podejście do klienta. Wszystko to sprawia, że serwis JBJ to nie tylko miejsce, gdzie naprawisz swój samochód, ale również miejsce, gdzie otrzymasz fachowe doradztwo i pomoc w każdej sytuacji związanej z eksploatacją pojazdu. Dodatkowym atutem jest fakt, że klienci mogą bezpośrednio kontaktować się z warsztatem, dzwoniąc na numer +48 604 553 074.

Jest to miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim entuzjastom marki Mercedes. To tutaj, w sercu Podkarpacia, konkretnie w mieście Jarosław, mieści się warsztat, który z pasją i zaangażowaniem dba o każdy powierzony mu samochód. JBJ Serwis Mercedes Baran to firma, która zasługuje na uwagę każdego, komu zależy na profesjonalnej, rzetelnej i terminowej obsłudze swojego pojazdu.

Adres: Cegielniana 20, 37-500 Jarosław

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply