• Home
  • Kraków
  • Gładysek sp.j. | Bosch Car Service | Bosch Diesel Service – Kraków

Gładysek sp.j. | Bosch Car Service | Bosch Diesel Service – Kraków

Gładysek sp.j. | Bosch Car Service | Bosch Diesel Service - Kraków

Zlokalizowana na Alei Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 11, w Krakowie, firma Gładysek sp.j to zaufany warsztat samochodowy specjalizujący się w naprawie i serwisie samochodów Mercedes-Benz. Jako część Bosch Car Service oraz Bosch Diesel Service, firma ta zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższy standard usług, ale również poczucie bezpieczeństwa i pewności, że ich pojazd jest w najlepszych rękach.

Firma Gładysek sp.j. posiada nie tylko umiejętności i wiedzę związaną z marką Mercedes-Benz, ale też z myślą o różnorodności klientów, oferuje pełen zakres usług mechaniki samochodowej. Dzięki temu, każdy, kto przekazuje swój samochód pod opiekę tego warsztatu, może skorzystać z profesjonalnego diagnostyka, serwisu silników Diesla oraz innych usług oferowanych przez wykwalifikowany i doświadczony zespół.

Kontakt z warsztatem nie stanowi żadnego problemu, nieważne czy jest to problem z silnikiem cieknący olej czy konieczność przeglądu technicznego, porozmawiać o tym można, dzwoniąc pod numer +48 12 411 56 58. W sprawie terminu naprawy warto również odwiedzić stronę internetową firmy Gładysek sp.j. : https://gladysek.pl/ i skorzystać z formularza kontaktowego.

Dziesiątki zadowolonych klientów oceniło warsztat na 4,2 na 5 możliwych punktów, co jest wynikiem opiniowania usług przez aż 315 osób. Godziny otwarcia Gładysek sp.j. są wygodne dla większości klientów: poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-16:00. Należy zauważyć, że warsztat jest zamknięty w soboty i niedziele.

Podsumowując, Gładysek sp.j. to godny zaufania, profesjonalny warsztat samochodowy w Krakowie, który służy pomocą dla kierowców samochodów marki Mercedes-Benz oraz innych marek. Zarówno jakość wykonywanych usług, jak i profesjonalizm personelu sprawiają, że jest to miejsce zasługujące na polecenie.

Adres: Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 11, 31-476 Kraków

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Warsztat samochodowy, Serwis silników Diesla

Lokalizacja:

Leave a Reply