• Home
  • Kalisz
  • Auto-Mark Marek Salamon mechanika pojazdowa blacharstwo, lakiernictwo pojazdowe – Kalisz

Auto-Mark Marek Salamon mechanika pojazdowa blacharstwo, lakiernictwo pojazdowe – Kalisz

Auto-Mark Marek Salamon mechanika pojazdowa blacharstwo, lakiernictwo pojazdowe - Kalisz

Auto-Mark Marek Salamon to uznany warsztat samochodowy, blacharski i lakierniczy zlokalizowany w Kalisz, przy wał Bernardyński 20. Firma, prowadzona przez Marka Salamona, zgromadziła szerokie grono lojalnych klientów, co potwierdza wysoka ocena 4,4 na 5 możliwych punktów, przy uwzględnieniu aż 79 recenzji.

Dane kontaktowe to numer telefonu +48 604 403 847. Godziny otwarcia warsztatu to od 08:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy warsztat jest zamknięty. O zapewnieniu profesjonalizmu i rzetelności usług świadczy fakt, iż Auto-Mark Marek Salamon nieprzerwanie od wielu lat jest cenionym partnerem dla klientów indywidualnych oraz firm.

Pełna ofert firmy skierowana jest przede wszystkim do posiadaczy samochodów marki Mercedes, choć nie ogranicza się jedynie do tej marki. Firma łączy tradycję z najnowszymi technologiami, oferując klientom usługi na najwyższym poziomie. Oferowane przez firmę usługi blacharskie oraz lakiernicze cieszą się wśród klientów dużym uznaniem dzięki wysokiej jakości usług.

Profesjonalność, doświadczenie oraz pasja do swojego fachu sprawiają, że Auto-Mark Marek Salamon jest firmą godną zaufania, z którą warto nawiązać współpracę. Własna strona internetowa firmy dostępna pod adresem http://www.regiobiznes.info/firma/kalisz/1434/auto-mark-service-mechanika-pojazdowa-blacharstwo-lakiernictwo to miejsce, gdzie można zaznajomić się z pełnym zakresem oferowanych usług.

Konsekwencja w działaniu, solidność oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły to cechy, które wyróżniają firmę Auto-Mark Marek Salamon na tle konkurencji. Niezależnie od zakresu prac warsztat gwarantuje klientom fachową obsługę i profesjonalizm na każdym etapie wykonania usługi, co zaowocowało dużym uznaniem wśród klientów.

Adres: wał Bernardyński 20, 62-800 Kalisz

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Blacharstwo samochodowe, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply