• Home
  • Kalisz
  • Trans-Poz S.A. Oddział Kalisz – Kalisz

Trans-Poz S.A. Oddział Kalisz – Kalisz

Trans-Poz S.A. Oddział Kalisz - Kalisz

Trans-Poz S.A. Oddział Kalisz, usytuowany na ulicy Wrocławskiej 89, 62-800 Kalisz, to autoryzowany dealer pojazdów mechanicznych. Firma jest znana i ceniona na rynku, zaś ocena klientów, na podstawie 94 recenzji, utrzymuje się na solidnym poziomie 4.1 z 5. Trans-Poz jest dostępny dla swoich klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00, natomiast w weekendy jest zamknięty.

Firma Trans-Poz S.A. wyróżnia się pełnozakresową obsługą serwisową pojazdów. Klienci mogą tutaj liczyć na profesjonalną obsługę nie tylko pojazdów osobowych, ale również dostawczych i ciężarowych. To co wyróżnia tę firmę to wszechstronność i kompleksowość świadczonych usług, co potwierdza jej wysoka ocena.

Jako autoryzowany dealer, Trans-Poz S.A. zajmuje się również sprzedażą samochodów nowych oraz używanych. Pod skrzydłami firmy klienci znajdą ofertę znanych i renomowanych marek, jak FIAT czy FIAT Professional. To zdecydowanie miejsce, do którego powinni zajrzeć wszyscy pasjonaci motoryzacji.

Co więcej, w Trans-Poz S.A. nie tylko kupimy auto marzeń, ale również możemy skorzystać z profesjonalnego serwisu. Oferta obejmuje pełną obsługę pojazdów, zarówno osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Można tu liczyć na naprawę, serwis, a także fachowe doradztwo.

Trans-Poz S.A. to firma z wieloletnią tradycją. To zdecydowanie solidny partner w biznesie oraz miejsce, w którym klienci indywidualni mogą zaufać doświadczeniu i profesjonalizmowi. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego auta, czy też potrzebujesz profesjonalnej obsługi swojego pojazdu, Trans-Poz S.A. z siedzibą w Kaliszu to miejsce, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zespół Trans-Poz S.A. służy swoją pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer: +48 885 801 360.

Adres: Wrocławska 89, 62-800 Kalisz

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer pojazdów mechanicznych

Lokalizacja:

Leave a Reply