AUTO SERWIS Tomasz Smorąg – Katowice

AUTO SERWIS Tomasz Smorąg - Katowice

AUTO SERWIS Tomasz Smorąg to renomowany warsztat samochodowy zlokalizowany w sercu Katowic, przy ulicy Ks. Siwka 17. Specjalizuje się w wielu dziedzinach motoryzacji, takich jak naprawa i konserwacja samochodów, w tym silników, sprzęgieł, skrzyń biegów manualnych, układów zapłonowych, kierowniczych, zawieszenia oraz układów elektrycznych. Wyróżnia się kompleksowym podejściem, ciągłym rozwojem i dążeniem do doskonałości.

Podkreślić należy również, że AUTO SERWIS Tomasz Smorąg to nie tylko warsztat samochodowy. Firma posiada również serwis klimatyzacji, sklep z akumulatorami oraz oferuje usługi z zakresu wulkanizacji. Klienci mogą więc liczyć na pełne wsparcie w zakresie konserwacji, naprawy i wyposażenia swojego pojazdu.

Oprócz profesjonalnych usług warsztatowych, AUTO SERWIS Tomasz Smorąg kładzie duży nacisk na obsługę klienta. To widać nie tylko w przyjaznym i kompetentnym podejściu do każdego kierowcy, ale także w godzinach otwarcia, które są dostosowane do potrzeb klientów. Warsztat otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W soboty oraz niedziele warsztat jest zamknięty.

Opinie klientów świadczą o wysokiej jakości usług świadczonych przez AUTO SERWIS Tomasz Smorąg. Na podstawie 74 recenzji, firma zdobyła średnią ocenę 4,7 na 5 możliwych punktów. To pokazuje, że klienci są zadowoleni z wysokiego poziomu świadczonych usług oraz profesjonalizmu pracowników.

Zainteresowani mogą skontaktować się z firmą poprzez stronę internetową, telefon (+48 609 924 993) lub odwiedzając warsztat w Katowicach. Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Adres: Ks. Siwka 17, 40-306 Katowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Sklep z akumulatorami, Wulkanizacja

Lokalizacja: