MAR-BOS – Katowice

MAR-BOS - Katowice

MAR-BOS to renomowany serwis samochodowy specjalizujący się w markach takich jak Mercedes. Firma jest położona w Katowicach, przy al. Walentego Roździeńskiego 190B, gdzie oferuje swoje usługi od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00. Jest to miejsce, w którym klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i wysoki standard usług, o czym świadczy średnia ocena 4,7 na 5 punktów, wystawiona przez 60 oceniających.

Firma MAR-BOS może pochwalić się długą historią działalności na katowickim rynku, podczas której zyskała grono wiernych klientów. Aby skontaktować się z serwisem, klienci mają do dyspozycji numer telefonu: +48 691 645 545. Obsługa jest zawsze chętna do udzielenia wszelkich informacji, umówienia na wizytę czy wyjaśnienia wszelkich niejasności.

Serwis MAR-BOS to miejsce, które zawsze stawia na najwyższej jakości usługi. To właśnie dlatego jest tak wysoko oceniany przez swoich klientów. Zadowolenie klientów jest dla nich najważniejsze, dlatego codziennie stawiają sobie za cel poprawę jakości oferowanych usług. Każdy samochód traktowany jest indywidualnie, a mechanicy używają swoich wieloletnich doświadczeń, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Popularność MAR-BOS nie jest przypadkowa. Należy się ona profesjonalnemu podejściu do klienta, umiejętnościom technicznym, jakie posiada zespół, oraz ciągłemu dążeniu do perfekcji. Każdy kto szuka doświadczonego mechanika samochodowego w Katowicach, powinien skierować swoje kroki w stronę MAR-BOS.

Podsumowując, MAR-BOS to gwarancja najwyższej jakości usług, profesjonalizmu i zadowolenia każdego klienta. Kto szuka rzetelnego serwisu w Katowicach, niech skieruje swoje kroki na al. Walentego Roździeńskiego 190B, gdzie na pewno nie będzie rozczarowany.

Adres: al. Walentego Roździeńskiego 190B, 40-203 Katowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply