Stan-S Serwis Samochodowy – Katowice

Stan-S Serwis Samochodowy - Katowice

Stan-S Serwis Samochodowy to renomowany warsztat znajdujący się w Katowicach, konkretnie przy Upadowej 12A. Z powodzeniem funkcjonuje na rynku już od 1984 roku, wzbudzając zaufanie swoich klientów niezawodnymi usługami i profesjonalizmem w obrębie obszaru motoryzacyjnego. Pełni funkcję kompleksowej opieki nad autami, zarówno w obszarze działalności bieżącej, jak i doprowadzania do stanu idealnego powypadkowych pojazdów.

Siedziba firmy jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, natomiast w soboty działa skrócony dzień roboczy, od 09:00 do 12:00. Klienci firmy Stan-S mogą liczyć na szeroki zakres usług. Oferta obejmuje serwis klimatyzacji, blacharstwo samochodowe, naprawę szyb i powłok lakierniczych, a także standardowe usługi mechaniczne.

W przypadkach awaryjnych, Stan-S zapewnia pomoc drogową, co jest niezwykle ważne dla tych, którzy znaleźli się w nieprzewidzianej sytuacji na drodze. Firma działa także jako ubezpieczyciel, co jest dodatkowym atutem dla tych, którzy cenią sobie możliwość załatwienia wszystkiego w jednym miejscu. Numer kontaktowy do warsztatu to: +48 693 070 856.

Stan-S nie tylko utrzymuje samochody swoich klientów w doskonałym stanie, ale także oferuje usługi wymiany opon w atrakcyjnych cenach. Zaangażowanie firmy w zapewnienie klientom pełnego zakresu usług motoryzacyjnych jest widoczne na każdym kroku. Wszystko to sprawia, że Stan-S jest nie tylko warsztatem samochodowym, ale również kompleksowym partnerem w obszarze motoryzacji.

Ocena firmy na podstawie 56 opinii użytkowników wynosi 4,4 na 5 możliwych punktów. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że firma ta nieustannie podnosi swoje kompetencje oraz dopasowuje swoje usługi do zmieniających się potrzeb kierowców. To podkreśla długą tradycję i doświadczenie, na które mogą liczyć klienci korzystający z usług Stan-S Serwis Samochodowy.

Adres: Upadowa 12A, 40-803 Katowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:09:00-12:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Naprawa karoserii samochodowych, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Szyby samochodowe, Lakiernik samochodowy, Siedziba firmy, Firma ubezpieczeniowa, Mechanik samochodowy, Pomoc drogowa

Lokalizacja:

Leave a Reply